Dziugas Masło ze słodkiej śmietanki 82% tłuszczu

Dziugas
32Dziugas Masło ze słodkiej śmietanki 82% tłuszczu
Dziugas Masło ze słodkiej śmietanki 82% tłuszczuDziugas Masło ze słodkiej śmietanki 82% tłuszczu
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-07

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4770299399708

4770299399708

Cena: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-07 NewCondition
Dziugas Masło ze słodkiej śmietanki Dziugas Masło ze słodkiej śmietanki
82% tłuszczu 200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-11-13

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Masło ze słodkiej śmietanki 82% tłuszczu marki Dziugas?

Jakie recenzje zebrał produkt Masło ze słodkiej śmietanki 82% tłuszczu marki Dziugas? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii masło

    Wyrób firmy Dziugas o nazwie Masło ze słodkiej śmietanki 82% tłuszczu został przypisany do kategorii masło. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Jagr masło extra z Warlubia Jagr masło extra z Warlubia
    200 g
    34,95zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-11-08
    Łaciate Masło 83% tł. Łaciate Masło 83% tł.
    200 g
    37,15zł/kg

    Cena: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2026-11-24
    Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
    irlandzkie 200 g
    56,10zł/kg

    Cena: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2026-12-22
    Piątnica Masło wiejskie 83% Piątnica Masło wiejskie 83%
    200 g
    37,45zł/kg

    Cena: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    Data przyd. 2026-12-13
    Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
    irlandzkie solone 200 g
    56,10zł/kg

    Cena: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2026-12-22
    Rolmlecz Masło ekstra wiejskie 83% Rolmlecz Masło ekstra wiejskie 83%
    200 g
    37,45zł/kg

    Cena: 7,49 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-31
    Mlekovita Masło klarowane Mlekovita Masło klarowane
    99,9% tł. mlecznego 200 g
    59,95zł/kg

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-21

    inne produkty marki Dziugas

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Dziugas? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Dziugas - podpuszczkowy twardy ser Dziugas - podpuszczkowy twardy ser
    tarty dojrzewający 100 g
    91,80zł/kg

    Cena: 9,18 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-11-02
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5