Drosed Pasztet Podlaski Kanapkowy drobiowo-wieprzowy

Drosed
41Drosed Pasztet Podlaski Kanapkowy drobiowo-wieprzowy
Drosed Pasztet Podlaski Kanapkowy drobiowo-wieprzowyDrosed Pasztet Podlaski Kanapkowy drobiowo-wieprzowy
masa netto

masa netto

155 g

pojemność

cena za kilogram

25,74 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901204018103

5901204018103

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Pasztet Podlaski Kanapkowy drobiowo-wieprzowy marki Drosed?

Jakie recenzje zebrał produkt Pasztet Podlaski Kanapkowy drobiowo-wieprzowy marki Drosed? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii pasztet

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Drosed Pasztet Podlaski Kanapkowy drobiowo-wieprzowy do kategorii pasztet.

    Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
    z papryką 155 g
    25,74zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-09-11
    Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
    z pomidorami 155 g
    25,74zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-04-20
    Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
    z pieprzem 155 g
    25,74zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-11
    Profi Pasztet firmowy Profi Pasztet firmowy
    Data przyd. 2028-07-06
    Profi Pasztet z koperkiem Profi Pasztet z koperkiem
    Data przyd. 2028-08-23
    Profi Pasztet z pomidorami Profi Pasztet z pomidorami
    Data przyd. 2028-06-21

    inne produkty marki Drosed

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Drosed? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Drosed Szynka z kurcząt mielona Drosed Szynka z kurcząt mielona
    Data przyd. 2028-06-09
    Drosed Przysmak drwala drobiowy Drosed Przysmak drwala drobiowy
    Data przyd. 2028-07-08
    Drosed Gulasz angielski z kurcząt Drosed Gulasz angielski z kurcząt
    Data przyd. 2028-06-19
    Drosed Podlaski Mielonka tyrolska Drosed Podlaski Mielonka tyrolska
    Data przyd. 2027-12-19
    Drosed Podlaski Przysmak Drosed Podlaski Przysmak
    turystyczny 110 g
    36,27zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-04-16
    Drosed Kurczak w galarecie Drosed Kurczak w galarecie
    Data przyd. 2026-12-12
    Drosed Wieprzowina w galarecie Drosed Wieprzowina w galarecie
    Data przyd. 2026-12-05
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5