Dr. Oetker Słodka Chwila Mleczny Ryż z kawałkami jabłek i cynamonem

Dr. Oetker
44Dr. Oetker Słodka Chwila Mleczny Ryż z kawałkami jabłek i cynamonem
Źródło błonnika pokarmowego.
Dr. Oetker Słodka Chwila Mleczny Ryż z kawałkami jabłek i cynamonemDr. Oetker Słodka Chwila Mleczny Ryż z kawałkami jabłek i cynamonem
masa netto

masa netto

49 g

pojemność

cena za kilogram

50,61 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437039220

5900437039220

Cena: 2,48 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.48 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Deser w proszku - ryż z mlekiem, błonnikiem, kawałkami jabłek i cynamonem firmy Dr. Oetker.

Jak powstał produkt Deser w proszku - ryż z mlekiem, błonnikiem, kawałkami jabłek i cynamonem firmy Dr. Oetker - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

33 % ryż, skrobia, 18 % MLEKO w proszku, cukier, 5,5 % błonnik z cykorii, 3,4 % jabłka suszone, aromaty, 0,2 % cynamon mielony, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu: 100 g
Energia427 kJ
Energia101 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone0,2 g
Węglowodany21 g
w tym Cukry8,5 g
Błonnik1,6 g
Białko2,4 g
Sól0,08 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera

Producent marki Dr. Oetker opisuje Deser w proszku - ryż z mlekiem, błonnikiem, kawałkami jabłek i cynamonem tak:

Źródło błonnika pokarmowego.
Cechy:źródło błonnika
Marka:Dr. Oetker
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Deser w proszku - ryż z mlekiem, błonnikiem, kawałkami jabłek i cynamonem.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 150 ml wrzącej wody (ok ½ mniejszego kubka). 2. Zawartość torebki wsyp do kubka. 3. Całość wymieszaj łyżeczką i odstaw do zgęstnienia na 5 min.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Deser w proszku - ryż z mlekiem, błonnikiem, kawałkami jabłek i cynamonem marki Dr. Oetker? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii ryż

    Produkt Deser w proszku - ryż z mlekiem, błonnikiem, kawałkami jabłek i cynamonem firmy Dr. Oetker znajduje się w kategorii ryż, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ryż:

    Bio Planet Ryż brązowy okrągły Bio Planet Ryż brązowy okrągły
    Data przydatności
    2027-03-12
    Melvit Płatki ryżowe Melvit Płatki ryżowe
    błyskawiczne 500 g
    15,68zł/kg

    Cena: 7,84 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-08-09
    Melvit Trendy Lunch Mieszanka Melvit Trendy Lunch Mieszanka
    ryż,vermicelli,groszek,marchew,bazylia 4x80 g 320 g
    24,97zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-12-10
    Kupiec ryż biały Kupiec ryż biały
    1 kg

    Cena: 8,28 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-31
    Kupiec ryż parboiled 4 torebki Kupiec ryż parboiled 4 torebki
    400 g
    17,03zł/kg

    Cena: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-06-30
    Sonko ryż biały długoziarnisty Sonko ryż biały długoziarnisty
    1 kg

    Cena: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-04-02
    Kupiec Ryż biały 4x100 g Kupiec Ryż biały 4x100 g
    400 g
    12,00zł/kg

    Cena: 4,80 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-08-30

    inne produkty marki Dr. Oetker

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Dr. Oetker? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Dr.Oetker aromat do ciast rumowy Dr.Oetker aromat do ciast rumowy
    9 ml
    264,44zł/l

    Cena: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-01-30
    Dr.Oetker proszek do pieczenia Dr.Oetker proszek do pieczenia
    30 g
    33,00zł/kg

    Cena: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-05-30
    Dr.Oetker kwas cytrynowy Dr.Oetker kwas cytrynowy
    Data przyd. 2029-06-30
    Dr.Oetker żelatyna spożywcza Dr.Oetker żelatyna spożywcza
    Data przyd. 2029-02-28
    Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel
    truskawkowy 30 g
    55,00zł/kg

    Cena: 1,65 zł

    PLN
    1
    32
    Data przyd. 2027-07-31
    Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
    jabłkowy 30 g
    55,33zł/kg

    Cena: 1,66 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-04-30
    Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
    wiśniowy 30 g
    55,00zł/kg

    Cena: 1,65 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2027-07-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5