Kwidzyn Kukurydza w puszce

Kwidzyn
411Kwidzyn Kukurydza w puszce
Kwidzyn Kukurydza w puszceKwidzyn Kukurydza w puszce
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-11-30

pojemność

cena za kilogram

9,98 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901581100064

5901581100064

Cena: 3,99 zł

3.99 PLN 2029-11-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kukurydza cukrowa konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Kwidzyn?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Kwidzyn Kukurydza w puszce? Sprawdź listę składników:

kukurydza - ziarno, woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna 390 kJ
(92 kcal)
Tłuszcz 0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g
Węglowodany 18 g
w tym cukry 4,4 g
Białko 2,1 g
Sól 0,9 g

Producent marki Kwidzyn opisuje Kukurydza cukrowa konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

słodka, gwarancja jakości, produkt polski
Marka:Kwidzyn
O marce:1934 - od 77 lat budujemy zaufanie naszych klientów
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kukurydza cukrowa konserwowa. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:100 g produktu dostarcza 390 kJ 92 kcal 5%
Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie 400 g zawiera 2 sugerowane porcje produktu.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Puszka konserwowa
Adres producenta:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
Adres zwrotny:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn

Jakie recenzje zebrał produkt Kukurydza cukrowa konserwowa. Produkt sterylizowany marki Kwidzyn? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kwidzyn Kukurydza w puszce do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
    słodka 400 g
    13,00zł/kg

    Cena: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-10-08
    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-30
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-26
    Kwidzyn groszek konserwowy Kwidzyn groszek konserwowy
    400 g
    9,38zł/kg

    Cena: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2028-06-30
    Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2030-04-30

    inne produkty marki Kwidzyn

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kwidzyn? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
    400 g
    9,38zł/kg

    Cena: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2030-05-30
    Kwidzyn Marchewka z groszkiem Kwidzyn Marchewka z groszkiem
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-04-30
    Kwidzyn Mieszanka Bałkańska Kwidzyn Mieszanka Bałkańska
    warzywna 400 g
    10,60zł/kg

    Cena: 4,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-10-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5