Donegal Tarka do pięt

Donegal
Donegal Tarka do piętDonegal Tarka do pięt
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

7,99 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907549225367

5907549225367

Cena: 7,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Tarka do pięt marki Donegal?

inne produkty w kategorii dłonie i stopy

Wyrób firmy Donegal o nazwie Tarka do pięt został przypisany do kategorii dłonie i stopy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Ziaja kozie mleko krem do rąk Ziaja kozie mleko krem do rąk
i paznokci skóra sucha, skłonna do zmarszczek 80 ml
134,38zł/l

Cena: 10,75 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-01-31
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
336,70zł/kg

Cena: 33,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-19
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Tesori Włoski krem do rąk Tesori Włoski krem do rąk
75 ml
108,67zł/l

Cena: 8,15 zł

PLN
1
1
Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Żel do mycia rąk
tamaryndowiec z zieloną pomarańczą 270 ml
30,52zł/l

Cena: 8,24 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-09-30
Ziaja Krem do stóp zmiękczający z Ziaja Krem do stóp zmiękczający z
kompleksem AHA 60 ml
174,17zł/l

Cena: 10,45 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-12-30

inne produkty marki Donegal

Czy znasz już markę Donegal? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Donegal od 18 czerwca 2012.

Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
15,5cm różne kolory 1 szt.

Cena: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal pęseta skośna Donegal pęseta skośna
1 szt.

Cena: 8,53 zł

PLN
1
3
Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
włosów 8,8cm 1 szt.

Cena: 3,50 zł

PLN
1
3
Donegal aplikatory kosmetyczne Donegal aplikatory kosmetyczne
do cieni 6 szt. 6 szt.
1,48zł/szt.

Cena: 8,89 zł

PLN
1
4
Donegal szczoteczka do twarzy Donegal szczoteczka do twarzy
1 szt.

Cena: 6,18 zł

PLN
1
2
Donegal Temperówka kosmetyczna Donegal Temperówka kosmetyczna
1 szt.

Cena: 4,69 zł

PLN
1
2
Donegal Profesjonalny grzebień Donegal Profesjonalny grzebień
do włosów 20,5 cm 1 szt.

Cena: 6,15 zł

PLN
1
4
Donegal Profesjonalny grzebień Donegal Profesjonalny grzebień
do tapirowania włosów 20,8 cm 1 szt.

Cena: 6,44 zł

PLN
1
2
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5