Dolina Dobra Mięso mielone z karkówki wieprzowej

Dolina Dobra
Dolina Dobra Mięso mielone  z karkówki wieprzowejDolina Dobra Mięso mielone  z karkówki wieprzowej
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

44,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908226815819

5908226815819

Cena: 17,86 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
17.86 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Mięso mielone z karkówki firmy Dolina Dobra.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Mięso mielone z karkówki marki Dolina Dobra:

mięso z karkówki 100 %, Zawartość procentowa tłuszczu poniżej 24 %, Stosunek kolagenu do białka mięsa poniżej 18 %
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1013 kJ/ 244 kcal
Tłuszcz20 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone7,3 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko17 g
Sól0,2 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu przed obróbką termiczną.
Zawartość soli zadeklarowana w tabeli wartości odżywczej pochodzi z naturalnie występującego sodu w mięsie.

Producent marki Dolina Dobra opisuje Mięso mielone z karkówki tak:

z natury smaczne, własne uprawy, pasze i produkty, chów w zgodzie z dobrymi praktykami, rolnictwo przyjazne klimatowi
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Pergamin znajdujący się pod wstęgą mięsa nie nadaje się do spożycia.
Marka:Dolina Dobra
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mięso mielone z karkówki.
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +2 °C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0 °C do +2 °C i spożyć w ciągu 24 godzin. Należy spożyć do:/Numer partii:/Patrz nadruk na opakowaniu
Przygotowanie i stosowanie:Spożyć po obróbce cieplnej.
Rodzaj opakowania:Tacka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Goodvalley sp. z o.o., ul. Młyńska 43b, 77-320 Przechlewo
Adres zwrotny:Goodvalley sp. z o.o., ul. Młyńska 43b, 77-320 Przechlewo

inne produkty marki Dolina Dobra

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Dolina Dobra? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Dolina Dobra Szynka 100% mięsa Dolina Dobra Szynka 100% mięsa
100 g
106,90zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-11
Dolina Dobra Kiełbasa krakowska Dolina Dobra Kiełbasa krakowska
90 g
113,67zł/kg

Cena: 10,23 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-21
Dolina Dobra Śląska kiełbasa Dolina Dobra Śląska kiełbasa
100% polskiej szynki 375 g
48,77zł/kg

Cena: 18,29 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-19
Dolina Dobra Szynka Dolina Dobra Szynka
bez konserwantów 350 g
68,54zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-15
Dolina Dobra Kiełbaski śniadaniowe Dolina Dobra Kiełbaski śniadaniowe
z suszonymi pomidorami 200 g
52,10zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2026-10-16
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5