Dolina Dobra Kiełbaski śniadaniowe ser cheddar + jalapenio

Dolina Dobra
Dolina Dobra Kiełbaski śniadaniowe ser cheddar + jalapenioDolina Dobra Kiełbaski śniadaniowe ser cheddar + jalapenio
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

52,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908226816144

5908226816144

Cena: 10,42 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
10.42 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kiełbaski śniadaniowe ser cheddar + jalapenio marki Dolina Dobra?

inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki

Produkt Kiełbaski śniadaniowe ser cheddar + jalapenio firmy Dolina Dobra znajduje się w kategorii kiełbasy, parówki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kiełbasy, parówki:

Dolina Dobra Kiełbaski śniadaniowe Dolina Dobra Kiełbaski śniadaniowe
z suszonymi pomidorami 200 g
52,10zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2026-10-16
Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
2x50g 100 g
102,40zł/kg

Cena: 10,24 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-02
Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
Data przyd. 2027-01-01
Krakus Kabanosy klasyczne z szynką Krakus Kabanosy klasyczne z szynką
180 g
90,61zł/kg

Cena: 16,31 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2026-12-23
Sokołów Salami w obsypce Wersal Sokołów Salami w obsypce Wersal
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Texas Sokołów Salami w obsypce Texas
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Sokołów Salami w obsypce
zielona papryka 100 g
103,90zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-28

inne produkty marki Dolina Dobra

Firma Dolina Dobra prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 sierpnia 2022 - aktualnie dostępnych jest 11 produktów marki Dolina Dobra.

Dolina Dobra Szynka 100% mięsa Dolina Dobra Szynka 100% mięsa
100 g
106,90zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-11
Dolina Dobra Kiełbasa krakowska Dolina Dobra Kiełbasa krakowska
90 g
113,67zł/kg

Cena: 10,23 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-21
Dolina Dobra Śląska kiełbasa Dolina Dobra Śląska kiełbasa
100% polskiej szynki 375 g
48,77zł/kg

Cena: 18,29 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-19
Dolina Dobra Szynka Dolina Dobra Szynka
bez konserwantów 350 g
68,54zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5