Dawtona fasola czarna

Dawtona
42Dawtona fasola czarna
Ciesz się smakiem warzyw strączkowych! Czarna fasola dojrzewa na słonecznych polach i po skoszeniu jest naturalnie suszona siłami natury - wiatrem i słońcem. Dzięki starannej selekcji ziaren zamykamy w naszych puszkach, to co najlepsze, dlatego nasza fasola jest idealnie miękka i wyjątkowo smaczna.
Dawtona fasola czarnaDawtona fasola czarna
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-04-28

pojemność

cena za kilogram

13,68 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713010322

5901713010322

Cena: 5,47 zł

Kup 6 szt. po 5.39 zł/szt
5.47 PLN 2029-04-28 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Fasola czarna konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Dawtona.

Jak powstał produkt Fasola czarna konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Dawtona - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

czarna fasola, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g
Wartość energetyczna479 kJ / 114 kcal
Tłuszcz0,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany17 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik6,9 g
Białko6,2 g
Sól1,0 g

Producent marki Dawtona opisuje Fasola czarna konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

Ciesz się smakiem warzyw strączkowych! Czarna fasola dojrzewa na słonecznych polach i po skoszeniu jest naturalnie suszona siłami natury - wiatrem i słońcem. Dzięki starannej selekcji ziaren zamykamy w naszych puszkach, to co najlepsze, dlatego nasza fasola jest idealnie miękka i wyjątkowo smaczna.
Marka:Dawtona
O marce:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fasola czarna konserwowa. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Fasola czarna konserwowa. Produkt sterylizowany marki Dawtona? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Dawtona fasola czarna w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 300 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-26
    Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2030-04-30
    Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
    400 g
    9,38zł/kg

    Cena: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2030-05-30
    Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
    400 g
    13,65zł/kg

    Cena: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-05-04
    Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
    400 g
    13,68zł/kg

    Cena: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-03-20
    La Bio Idea Fasola mix w zalewie La Bio Idea Fasola mix w zalewie
    BIO 400 g
    18,20zł/kg

    Cena: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-03-26

    inne produkty marki Dawtona

    Poznaj produkty marki Dawtona - w aktualnej ofercie mamy 31 produktów Dawtona.

    Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
    510 g
    11,51zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-17
    Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
    słodka 400 g
    13,00zł/kg

    Cena: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-10-08
    Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
    400 g
    13,05zł/kg

    Cena: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-10-04
    Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
    400 g
    13,70zł/kg

    Cena: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-09-24
    Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
    500 g
    11,04zł/kg

    Cena: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-08-28
    Dawtona groszek konserwowy Dawtona groszek konserwowy
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-07-23
    Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
    z czosnkiem 400 g
    12,50zł/kg

    Cena: 5 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-09-26
    Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
    z ziołami 400 g
    13,70zł/kg

    Cena: 5,48 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-09-19
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5