Dawtona Koncentrat pomidorowy

Dawtona
55
To mój faworyt od wielu lat. Szkoda tylko, ze sklep nie ma słoików prawie litrowych. W Biedronce czasem się takowe pojawiają.Dawtona Koncentrat pomidorowy
52Dawtona Koncentrat pomidorowy
Ten koncentrat powstał z 1 kg pomidorów
Dawtona Koncentrat pomidorowyDawtona Koncentrat pomidorowy
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-22

pojemność

cena za kilogram

24,05 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713016799

5901713016799

Cena: 4,57 zł

4.57 PLN 2028-06-22 NewCondition
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
190 g
22,89zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-02
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
190 g
23,58zł/kg

Cena: 4,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-03-31

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany firmy Dawtona.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany marki Dawtona:

Zawartość ekstraktu: 28-30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna449 kJ / 106 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany19 g
w tym cukry16 g
Błonnik3,9 g
Białko4,3 g
Sól0,05 g

Producent marki Dawtona opisuje Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany tak:

Ten koncentrat powstał z 1 kg pomidorów
Marka:Dawtona
O marce:Dawtona Rodzinna firma
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52, 05-870 Błonie
Adres zwrotny:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52, 05-870 Błonie

Jakie recenzje zebrał produkt Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany marki Dawtona? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-05-19 15:36:37To mój faworyt od wielu lat. Szkoda tylko, ze sklep nie ma słoików prawie litrowych. W Biedronce czasem się takowe pojawiają.



inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Dawtona Koncentrat pomidorowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii koncentraty i przeciery. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 61 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Włocławek Koncentrat pomidorowy Włocławek Koncentrat pomidorowy
30% 190 g
27,11zł/kg

Cena: 5,15 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-05-30
Le Pepe Pesto z bazylii Le Pepe Pesto z bazylii
Data przydatności
2028-11-11
Rolnik Koncentrat pomidorowy Rolnik Koncentrat pomidorowy
190 ml
16,84zł/l

Cena: 3,20 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-05-21
Kotlin Koncentrat pomidorowy 30% Kotlin Koncentrat pomidorowy 30%
190 g
12,21zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-04-30
Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
czerwonego 300 ml
24,67zł/l

Cena: 7,40 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-10-30
Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
500 g
8,70zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2029-05-05
Rolnik przecier z ogórków Rolnik przecier z ogórków
kwaszonych 315 g
14,57zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2028-06-03
Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-14

inne produkty marki Dawtona

Firma Dawtona prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 31 produktów marki Dawtona.

Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-17
Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
słodka 400 g
13,00zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-10-08
Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
400 g
13,65zł/kg

Cena: 5,46 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-05-04
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
400 g
13,05zł/kg

Cena: 5,22 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-10-04
Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-09-24
Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-03-20
Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
500 g
11,04zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-08-28
Dawtona groszek konserwowy Dawtona groszek konserwowy
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-07-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5