Dawtona Koncentrat pomidorowy

Dawtona
55
bardzo dobry produktDawtona Koncentrat pomidorowy
45Dawtona Koncentrat pomidorowy
Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
Dawtona Koncentrat pomidorowyDawtona Koncentrat pomidorowy
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-05-08

pojemność

cena za kilogram

34,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001245

5901713001245

Cena: 2,76 zł

2.76 PLN 2028-05-08 NewCondition
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
80 g
34,88zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-10

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany marki Dawtona?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Dawtona Koncentrat pomidorowy? Sprawdź listę składników:

Zawartość ekstraktu: 28-30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna449 kJ / 106 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany19 g
w tym cukry16 g
Błonnik3,9 g
Białko4,3 g
Sól0,05 g

Producent marki Dawtona opisuje Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany tak:

Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
Marka:Dawtona
O marce:Dawtona Rodzinna firma
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Adres zwrotny:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany firmy Dawtona. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Jola , 2018-02-26 11:58:37bardzo dobry produkt



inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Produkt Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany firmy Dawtona znajduje się w kategorii koncentraty i przeciery, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu koncentraty i przeciery:

Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Koncentrat pomidorowy
80 g
37,38zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2028-01-31
Rolnik koncentrat pomidorowy Rolnik koncentrat pomidorowy
200 g
21,60zł/kg

Cena: 4,32 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2028-08-27
Włocławek Koncentrat pomidorowy Włocławek Koncentrat pomidorowy
30% 190 g
27,11zł/kg

Cena: 5,15 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-05-30
Alce Nero Koncentrat Pomidorowy 28% Alce Nero Koncentrat Pomidorowy 28%
BIO 130 g
82,38zł/kg

Cena: 10,71 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-14
Bio Food Koncentrat pomidorowy 30% Bio Food Koncentrat pomidorowy 30%
200 g
66,45zł/kg

Cena: 13,29 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-28
Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Koncentrat pomidorowy
180 g
20,50zł/kg

Cena: 3,69 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-05-31
Rolnik Koncentrat pomidorowy Rolnik Koncentrat pomidorowy
190 ml
16,84zł/l

Cena: 3,20 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-05-21
Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
czerwonego 300 ml
24,67zł/l

Cena: 7,40 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-10-30

inne produkty marki Dawtona

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Dawtona, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-17
Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
słodka 400 g
13,00zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-10-08
Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
400 g
13,65zł/kg

Cena: 5,46 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-05-04
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
400 g
13,05zł/kg

Cena: 5,22 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-10-04
Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-09-24
Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-03-20
Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
500 g
11,04zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-08-28
Dawtona groszek konserwowy Dawtona groszek konserwowy
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-07-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5