Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% cukinia kiwi szpinak jabłko banan

Dawtona
52Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% cukinia kiwi szpinak jabłko banan
- 100% owoców i warzyw - wysoka zawartość witaminy C - bez dodatku zagęstników - bez barwników i aromatów 65% jabłek + 15% cukinii + 10% bananów + 5% szpinaku + 5% kiwi = 100% musu
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%  cukinia kiwi szpinak jabłko bananDawtona Drugie śniadanie Mus 100%  cukinia kiwi szpinak jabłko banan
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

27,30 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713015334

5901713015334

Cena: 2,73 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.73 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Mus owocowo-warzywny (produkt pasteryzowany) firmy Dawtona?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Dawtona:

jabłka (65%), cukinia (15%), banan (10%), szpinak (5%), kiwi (5%), witamina C


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 193 kJ
Wartość energetyczna 46 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 10 g
w tym cukry 9 g
Błonnik 1.7 g
Białko 0,5 g
Sól 0 g
Witamina C 24 mg
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
**Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).

Producent marki Dawtona opisuje Mus owocowo-warzywny (produkt pasteryzowany) tak:

- 100% owoców i warzyw - wysoka zawartość witaminy C - bez dodatku zagęstników - bez barwników i aromatów 65% jabłek + 15% cukinii + 10% bananów + 5% szpinaku + 5% kiwi = 100% musu
Cechy:same owoce i warzywa, korek niedławek, bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mus owocowo-warzywny (produkt pasteryzowany).
Pozostałe informacje:100 g Energia 193 kJ 46 kcal 2% RWS* *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przed otwarciem należy upewnić się czy opakowanie nie jest uszkodzone. Po otarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Adres producenta:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Adres zwrotny:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Mus owocowo-warzywny (produkt pasteryzowany) firmy Dawtona? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii musy

    Produkt Mus owocowo-warzywny (produkt pasteryzowany) firmy Dawtona znajduje się w kategorii musy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musy:

    Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
    jabłko 100 g
    29,90zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-01-30
    Kubuś mus 100% z owoców jabłko Kubuś mus 100% z owoców jabłko
    banana 100 g
    29,90zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-02-28
    Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
    marchew mango jabłko 100 g
    22,10zł/kg

    Cena: 2,21 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-01-19
    P R Z E C E N A -10%
    Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
    gruszka śliwka jabłko 100 g
    19,50zł/kg

    Cena: 1,95 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-01-07
    Alce Nero krem z kasztanów Alce Nero krem z kasztanów
    jadalnych BIO 270 g
    84,52zł/kg

    Cena: 22,82 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-02-24
    Alce Nero mus morelowy BIO Alce Nero mus morelowy BIO
    270 g
    81,44zł/kg

    Cena: 21,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-05-20
    Alce Nero Mus truskawkowy BIO Alce Nero Mus truskawkowy BIO
    270 g
    88,85zł/kg

    Cena: 23,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-02-18

    inne produkty marki Dawtona

    Firma Dawtona prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 29 produktów marki Dawtona.

    Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
    510 g
    11,51zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-17
    Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
    słodka 400 g
    13,00zł/kg

    Cena: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-10-08
    Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
    400 g
    13,65zł/kg

    Cena: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-05-04
    Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
    400 g
    13,05zł/kg

    Cena: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-10-04
    Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
    400 g
    13,70zł/kg

    Cena: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-09-24
    Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
    400 g
    13,68zł/kg

    Cena: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-03-20
    Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
    500 g
    11,04zł/kg

    Cena: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-08-28
    Dawtona groszek konserwowy Dawtona groszek konserwowy
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-07-23
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5