Dary Natury Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO

Dary Natury
53Dary Natury Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO

SKŁADNIKI
Czosnek niedźwiedzi* (90%), woda, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Kiszony czosnek niedźwiedzi stanowi idealny dodatek do dań gorących czy kanapek.
Świetnie zastąpi każdą surówkę, a jego wyrazisty smak oraz aromat zmieni zwykły posiłek w wykwintne danie.
Produkt pasteryzowany

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu w lodówce

Dary Natury Czosnek niedźwiedzi kiszony BIODary Natury Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO
BIO
masa netto

masa netto

430 g

pojemność

cena za kilogram

34,86 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741001078

5902741001078

Cena: 14,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO marki Dary Natury?

Producent marki Dary Natury opisuje Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO tak:

SKŁADNIKI
Czosnek niedźwiedzi* (90%), woda, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Kiszony czosnek niedźwiedzi stanowi idealny dodatek do dań gorących czy kanapek.
Świetnie zastąpi każdą surówkę, a jego wyrazisty smak oraz aromat zmieni zwykły posiłek w wykwintne danie.
Produkt pasteryzowany

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu w lodówce


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO firmy Dary Natury. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Wyrób firmy Dary Natury o nazwie Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2028-06-30
    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
    510 g
    11,51zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-17
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
    babcine 480 g
    14,56zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-31
    Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
    kukurydzy 314 ml
    37,71zł/l

    Cena: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-11
    Provitus chrzan śmietankowy Provitus chrzan śmietankowy
    170 g
    31,41zł/kg

    Cena: 5,34 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-02-22

    inne produkty marki Dary Natury

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Dary Natury, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Dary Natury Herbatka z korzenia Dary Natury Herbatka z korzenia
    mniszka BIO 100 g
    189,90zł/kg

    Cena: 18,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-01-04
    Dary Natury Herbatka ziele Dary Natury Herbatka ziele
    macierzanki BIO 25 g
    270,40zł/kg

    Cena: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-04-01
    Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO
    30 g
    260,67zł/kg

    Cena: 7,82 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-01-02
    Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
    wieprzowego BIO 40 g
    231,50zł/kg

    Cena: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2028-03-01
    Dary Natury Przyprawa do ryb Dary Natury Przyprawa do ryb
    i owoców morza BIO 40 g
    292,75zł/kg

    Cena: 11,71 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-12-01
    Dary Natury Przyprawa prowansalska Dary Natury Przyprawa prowansalska
    BIO 20 g
    429,50zł/kg

    Cena: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2028-03-03
    Dary Natury Mąka z topinamburu BIO Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
    bezglutenowa 500 g
    65,52zł/kg

    Cena: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-04-03
    Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
    bezglutenowa 500 g
    33,52zł/kg

    Cena: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-04
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5