Danmis Serek kozi śmietankowy termizowany

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kozi serek twarogowy termizowany firmy Danmis?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Danmis Serek kozi śmietankowy termizowany? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 682 kJ / 164 kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,0 g |
| Węglowodany | 5,0 g |
| w tym cukry | 3,1 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | 0,85 g |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Danmis opisuje Kozi serek twarogowy termizowany tak:
inne produkty w kategorii serki kremowe
Danmis Serek kozi śmietankowy termizowany w sklepie dodomku.pl należy do kategorii serki kremowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
maślanka (z mleka), śmietanka (z mleka), odtłuszczone mleko, papaja 4%, cukier, sól, nasiona czarnuszki 0,6%, czerwone curry 0,6%, chili w proszku 0,1%, kurkuma 0,04%, regulat(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Arla_Apetina_serek_kremowy_india/45751.html2026-10-26
Cena: 4,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Serek_Wypasiony_smietankowy/99315.htmlser twarogowy śmietankowy,białka mleka,mieszanka szczypiorkowa (szczypiorek 0,3%, cebula, laktoza (z mleka), naturalny aromat cebulowy, czosnek),sól
Cena: 4,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Serek_Wypasiony_ze_szczypiorkiem/99317.htmlCena: 7,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_smietankowy/19747_2423415_746.htmlCena: 7,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_ziolami/19749.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_jogurtowy/20983.htmlCena: 7,32 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_chrzanem/20984.htmlPoznaj produkty marki Danmis - w aktualnej ofercie mamy 3 produktów Danmis.
Cena: 8,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Danmis_mleko_kozie_UHT/28834.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Danmis_Ser_kozi_twardy_dojrzewajacy_plastry/55973.html






Koszyk z zakupami