Cztery Pory roku Żel pod prysznic z ekstraktem z jabłka i miodu

Cztery Pory Roku
Cztery Pory roku Żel pod prysznic z ekstraktem z jabłka i mioduCztery Pory roku Żel pod prysznic z ekstraktem z jabłka i miodu
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

28,97 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901501040074

5901501040074

Cena: 8,69 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.69 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Cztery Pory roku Żel pod prysznic z ekstraktem z jabłka i miodu firmy Cztery Pory Roku.

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Cztery Pory roku Żel pod prysznic z ekstraktem z jabłka i miodu w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kąpiel i pod prysznic. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla
mężczyzn 300 ml
31,13zł/l

Cena: 9,34 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja Jeju biały żel do ciała Ziaja Jeju biały żel do ciała
pod prysznic i do kąpieli 300 ml
35,80zł/l

Cena: 10,74 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja żel myjący dla dzieci Ziaja żel myjący dla dzieci
łagodny dla skóry 300 ml
31,23zł/l

Cena: 9,37 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-07-31
Ziaja Yego żel activ pod prysznic Ziaja Yego żel activ pod prysznic
dla mężczyzn 300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-02-28
Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
Ginkgo 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5