Cykoria Rodzynki

Cykoria
55
Ok.Cykoria Rodzynki
55
Ok.Cykoria Rodzynki
55
Pyszne, słodkie, trochę twarde, ale można namoczyć.Cykoria Rodzynki
56Cykoria Rodzynki
Cykoria RodzynkiCykoria Rodzynki
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

39,90 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288322953

5900288322953

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Rodzynki marki Cykoria?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Rodzynki marki Cykoria:

rodzynki 99,5 %, olej słonecznikowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna1423 kJ/ 336 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany79 g
w tym cukry65 g
Błonnik4,7 g
Białko2,7 g
Sól0,03 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje Rodzynki tak:

dla Twoich super wypieków
Marka:Cykoria
O marce:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Rodzynki firmy Cykoria. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2023-09-27 15:10:18Ok.
  • Marek , 2023-09-27 15:09:56Ok.
  • 2015-09-14 16:48:15Pyszne, słodkie, trochę twarde, ale można namoczyć.



inne produkty w kategorii owoce suszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cykoria Rodzynki do kategorii owoce suszone.

Bakalland daktyle drylowane Bakalland daktyle drylowane
Data przyd. 2027-10-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Morwa biała suszona BIO Bio Planet Morwa biała suszona BIO
100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-10-06
Bio Planet Imbir kandyzowany BIO Bio Planet Imbir kandyzowany BIO
100 g
72,90zł/kg

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-01-24
Bio Planet Krążki jabłka suszone Bio Planet Krążki jabłka suszone
BIO 100 g
158,40zł/kg

Cena: 15,84 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-16
Bio Planet Jagody goji suszone BIO Bio Planet Jagody goji suszone BIO
100 g
105,90zł/kg

Cena: 10,59 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-07-04
Bio Planet Krążki ananasa suszone Bio Planet Krążki ananasa suszone
BIO 100 g
146,70zł/kg

Cena: 14,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-02
Bio Planet Jagody inkaskie suszone Bio Planet Jagody inkaskie suszone
BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-26

inne produkty marki Cykoria

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Cykoria, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Cykoria cukier wanilinowy Cykoria cukier wanilinowy
32 g
31,25zł/kg

Cena: 1 zł

PLN
1
75
Data przyd. 2028-07-30
Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2029-02-28
Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
błyskawiczny 60 g
37,67zł/kg

Cena: 2,26 zł

PLN
1
36
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
ekspresowa 30 torebek 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-02-28
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5