Cykoria Jabcusie chipsy jabłkowe suszone z cynamonem lekkie z natury

Czy warto kupić produkt Chipsy jabłkowe suszone z cynamonem marki Cykoria?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Cykoria Jabcusie chipsy jabłkowe suszone z cynamonem lekkie z natury? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1602 kJ / 378 kcal |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 88 g |
| w tym cukry | 76 g |
| Błonnik | 4,3 g |
| Białko | 1,4 g |
| Sól | 0,03 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Cykoria opisuje Chipsy jabłkowe suszone z cynamonem tak:
inne produkty w kategorii chipsy
Produkt Chipsy jabłkowe suszone z cynamonem firmy Cykoria znajduje się w kategorii chipsy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu chipsy:
puree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), sól, cukier, dekstroza, papryka w p(...)
Cena: 7,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Lorenz_Chipsletten_poludniowa_papryka_chipsy_ziemniaczane_w_tubie/37779.htmlpuree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), sól, słodka serwatka w proszku (z m(...)
Cena: 7,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Lorenz_Chipsletten_fromage_ze_szczypiorkiem_chipsy_ziemniaczane_w_tubie/37780.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), cebula w proszku, sól, cukier, słodka serwatka w proszku (z mleka), dekstroza, odtłuszczon(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wiejskie_Ziemniaczki_chipsy_ziemniaczane_Cebulka_z_ogrodka/38334.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, maślanka w proszku, śmietana w proszku, (...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wiejskie_Ziemniaczki_chipsy_ziemniaczane_Maslo_z_sola/38335.htmlCena: 5,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Spolem_Kielce_Przysmak_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Chipsy_bananowe_nieslodzone_BIO/40274.htmlCena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Chipsy_bananowe_slodzone_BIO/40329.htmlmąka kukurydziana* (69%), olej słonecznikowy*, pomidory* (1,7%), sól, cukier*, ekstrakt drożdżowy, papryka*, pieprz czarny*, czosnek*, chili*, koncentrat pomidorowy*, ekstrakt(...)
Cena: 8,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Amaizin_Chipsy_kukurydziane_o_smaku_pomidorowym_bezglutenowe_BIO/45343.htmlPoznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 136 produktów Cykoria.
Cena: 0,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_cukier_wanilinowy/29682.htmlCena: 1,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_kwas_cytrynowy_spozywczy/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
Cena: 2,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Barszcz_czerwony_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
Cena: 2,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Bulion_warzywny_6_kostek/48000.htmlCena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Cykorianka_Kawa_Zbozowa_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
Cena: 5,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Krem_do_tortow_o_smaku_truskawkowym/48016.html






Koszyk z zakupami