Cykoria Jabcusie chipsy jabłkowe suszone z cynamonem lekkie z natury

Cykoria Dzięki specjalnemu procesowi obróbki, chipsy jabłkowe są wyjątkowo chrupkie i kruche. Można je spożywać bezpośrednio lub mieszając z jogurtem, muesli.
Cykoria Jabcusie chipsy jabłkowe suszone z cynamonem lekkie z naturyCykoria Jabcusie chipsy jabłkowe suszone z cynamonem lekkie z natury
masa netto

masa netto

40 g

pojemność

cena za kilogram

168,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288222000

5900288222000

Cena: 6,74 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.74 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Chipsy jabłkowe suszone z cynamonem marki Cykoria?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Cykoria Jabcusie chipsy jabłkowe suszone z cynamonem lekkie z natury? Sprawdź listę składników:

jabłko suszone, cynamon 1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna1602 kJ / 378 kcal
Tłuszcz1,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany88 g
w tym cukry76 g
Błonnik4,3 g
Białko1,4 g
Sól0,03 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje Chipsy jabłkowe suszone z cynamonem tak:

Dzięki specjalnemu procesowi obróbki, chipsy jabłkowe są wyjątkowo chrupkie i kruche. Można je spożywać bezpośrednio lub mieszając z jogurtem, muesli.
Cechy:produkowane bez dodatki tłuszczu, lekkie z natury
Marka:Cykoria
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Chipsy jabłkowe suszone z cynamonem.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Ważne! Spożycie bezpośrednio po otwarciu opakowania gwarantuje najlepszą chrupkość i kruchość produktu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii chipsy

Produkt Chipsy jabłkowe suszone z cynamonem firmy Cykoria znajduje się w kategorii chipsy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu chipsy:

Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Ekologiczne chipsy jabłkowe 40 g
149,75zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
42
Data przydatności
2027-06-30
Lorenz Chipsletten południowa Lorenz Chipsletten południowa
papryka chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
76,20zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
27
Data przyd. 2027-05-19
Lorenz Chipsletten fromage Lorenz Chipsletten fromage
ze szczypiorkiem chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
76,20zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2027-05-14
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Cebulka z ogródka 130 g
60,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-02-15
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Masło z solą 130 g
60,38zł/kg

Cena: 7,85 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2027-02-23
Społem Kielce Przysmak Społem Kielce Przysmak
Świętokrzyski Snack do smażenia 400 g
14,15zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-07-29
Bio Planet Chipsy bananowe Bio Planet Chipsy bananowe
niesłodzone BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-31
Bio Planet Chipsy bananowe słodzone Bio Planet Chipsy bananowe słodzone
BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-01-31

inne produkty marki Cykoria

Poznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 130 produktów Cykoria.

Cykoria cukier wanilinowy Cykoria cukier wanilinowy
32 g
31,25zł/kg

Cena: 1 zł

PLN
1
75
Data przyd. 2028-07-30
Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2029-02-28
Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
błyskawiczny 60 g
37,67zł/kg

Cena: 2,26 zł

PLN
1
36
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
ekspresowa 30 torebek 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-02-28
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5