Crunchips X-Cut Solony Chipsy

Crunchips
51Crunchips X-Cut Solony Chipsy
Crunchips X-Cut Solony ChipsyCrunchips X-Cut Solony Chipsy
masa netto

masa netto

140 g

pojemność

cena za kilogram

61,14 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905187114692

5905187114692

Cena: 8,56 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.56 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Grubo krojone chipsy ziemniaczane solone marki Crunchips?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Grubo krojone chipsy ziemniaczane solone marki Crunchips:

ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (32 %), sól, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza 100 g
Energia2222 kJ / 533 kcal
Tłuszcz33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,5 g
Węglowodany51 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik4,6 g
Białko5,7 g
Sól1,4 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Może zawierać

Producent marki Crunchips opisuje Grubo krojone chipsy ziemniaczane solone tak:

produkt bezglutenowy, z olejami roślinnymi, bez dodatku konserwantów
Marka:Crunchips
O marce:Crunchips to zdecydowanie najbardziej intensywna i imprezowa przekąska! Najlepsza opcja na każdą okazję niezależnie od tego czy ostro balujesz czy chillujesz ze znajomymi. Produkowane z wyselekcjonowanych ziemniaków, wysokiej jakości olejów i aromatycznych przypraw, bez dodatku konserwantów i bez glutenu. Jest Crunchips jest impreza
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Grubo krojone chipsy ziemniaczane solone.
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Grubo krojone chipsy ziemniaczane solone marki Crunchips? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii chipsy

    Wyrób firmy Crunchips o nazwie Grubo krojone chipsy ziemniaczane solone został przypisany do kategorii chipsy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    DJ Chips Chipsy DJ Chips Chipsy
    zielona cebulka 140 g
    41,36zł/kg

    Cena: 5,79 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-02-19
    DJ Chips Chipsy solone DJ Chips Chipsy solone
    140 g
    40,29zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    20
    Data przydatności
    2027-01-28
    DJ Chips Chipsy DJ Chips Chipsy
    Data przydatności
    2027-02-11
    Lorenz Chipsletten południowa Lorenz Chipsletten południowa
    papryka chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
    76,20zł/kg

    Cena: 7,62 zł

    PLN
    1
    27
    Data przyd. 2027-05-19
    Lorenz Chipsletten fromage Lorenz Chipsletten fromage
    ze szczypiorkiem chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
    76,20zł/kg

    Cena: 7,62 zł

    PLN
    1
    47
    Data przyd. 2027-05-14
    Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
    ziemniaczane Cebulka z ogródka 130 g
    60,00zł/kg

    Cena: 7,80 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2027-02-15
    Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
    ziemniaczane Masło z solą 130 g
    60,38zł/kg

    Cena: 7,85 zł

    PLN
    1
    32
    Data przyd. 2027-02-23
    Społem Kielce Przysmak Społem Kielce Przysmak
    Świętokrzyski Snack do smażenia 400 g
    14,15zł/kg

    Cena: 5,66 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-07-29
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5