Crispy Natural Chrupsy Suszone chipsy z jabłka z sokiem truskawkowym

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Suszone chipsy z jabłka z sokiem truskawkowym firmy Crispy Natural?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Crispy Natural:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1533 kJ |
| wartość energetyczna | 362 kcal |
| tłuszcz | 0,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| węglowodany | 81,2 g |
| w tym cukry | 72,9 g |
| błonnik | 12,3 g |
| białko | 1,9 g |
| sól*** | <0,01 g |
| ** referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| *** zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnie występującego sodu. | |
| Opakowanie zawiera 1 sugerowaną porcję produktu. |
| Gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
Producent marki Crispy Natural opisuje Suszone chipsy z jabłka z sokiem truskawkowym tak:
inne produkty w kategorii chipsy
Wyrób firmy Crispy Natural o nazwie Suszone chipsy z jabłka z sokiem truskawkowym został przypisany do kategorii chipsy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
puree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), sól, cukier, dekstroza, papryka w p(...)
Cena: 7,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Lorenz_Chipsletten_poludniowa_papryka_chipsy_ziemniaczane_w_tubie/37779.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), cebula w proszku, sól, cukier, słodka serwatka w proszku (z mleka), dekstroza, odtłuszczon(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wiejskie_Ziemniaczki_chipsy_ziemniaczane_Cebulka_z_ogrodka/38334.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, maślanka w proszku, śmietana w proszku, (...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wiejskie_Ziemniaczki_chipsy_ziemniaczane_Maslo_z_sola/38335.htmlCena: 5,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Spolem_Kielce_Przysmak_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Chipsy_bananowe_nieslodzone_BIO/40274.htmlmąka kukurydziana* (69%), olej słonecznikowy*, pomidory* (1,7%), sól, cukier*, ekstrakt drożdżowy, papryka*, pieprz czarny*, czosnek*, chili*, koncentrat pomidorowy*, ekstrakt(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Amaizin_Chipsy_kukurydziane_o_smaku_pomidorowym_bezglutenowe_BIO/45343.htmlCena: 9,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Chipsy_kokosowe_prazone_BIO/45349.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, cebula w proszku, sól, jogurt w proszku, kope(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wiejskie_Ziemniaczki_chipsy_ziemniaczane_Koperek/46123.html






Koszyk z zakupami