Colgate Whitening Pasta do zębów

Colgate
51Colgate Whitening Pasta do zębów
Wybielająca pasta do zębów Colgate® Whitening, to bazowa pasta dla dorosłych która pomaga zadbać o piękny uśmiech Twoich zębów. Główne zalety pasty to: - Usuwa przebarwienia - Przywraca naturalną biel - Wzmacnia zęby - Wspomaga ochronę przed próchnicą
Colgate Whitening Pasta do zębówColgate Whitening Pasta do zębów
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

pojemność

cena za litr

98,27 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

6920354836091

6920354836091

Cena: 7,37 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
7.37 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Whitening Pasta do zębów firmy Colgate?

Jak powstał produkt Whitening Pasta do zębów firmy Colgate - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

INGREDIENTS: Aqua Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin.

Producent marki Colgate opisuje Whitening Pasta do zębów tak:

Wybielająca pasta do zębów Colgate® Whitening, to bazowa pasta dla dorosłych która pomaga zadbać o piękny uśmiech Twoich zębów. Główne zalety pasty to: - Usuwa przebarwienia - Przywraca naturalną biel - Wzmacnia zęby - Wspomaga ochronę przed próchnicą
Cechy:Usuwa przebarwienia, Przywraca naturalną biel, Wzmacnia zęby, Wspomaga ochronę przed próchnicą
Marka:Colgate
Rodzaj opakowania:Tubka
Adres producenta:Producent: Osoba odpowiedzialna EU:
Adres zwrotny:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Jakie recenzje zebrał produkt Whitening Pasta do zębów marki Colgate? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii mycie zębów

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Colgate Whitening Pasta do zębów do kategorii mycie zębów.

    Lacalut aktiv Pasta do zębów Lacalut aktiv Pasta do zębów
    Data przydatności
    2029-04-30
    Blend-a-med Arctic Fresh Pasta Blend-a-med Arctic Fresh Pasta
    do zębów 75 ml
    98,27zł/l

    Cena: 7,37 zł

    PLN
    1
    18
    Blend-a-med Extreme Mint Kiss Blend-a-med Extreme Mint Kiss
    Pasta do zębów 75 ml
    98,27zł/l

    Cena: 7,37 zł

    PLN
    1
    15
    Blend-a-med Cool Water Pasta Blend-a-med Cool Water Pasta
    do zębów 75 ml
    98,27zł/l

    Cena: 7,37 zł

    PLN
    1
    11
    Blend-a-med Classic Fresh Pasta Blend-a-med Classic Fresh Pasta
    do zębów 75 ml
    98,13zł/l

    Cena: 7,36 zł

    PLN
    1
    16
    Ziaja Sensitiv pasta do zębów Ziaja Sensitiv pasta do zębów
    zmniejszająca nadwrażliwość 75 ml
    134,93zł/l

    Cena: 10,12 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-04-30
    Ziaja Activ pasta do zębów Ziaja Activ pasta do zębów
    przeciwpróchnicza 75 ml
    122,40zł/l

    Cena: 9,18 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-07-31

    inne produkty marki Colgate

    Firma Colgate prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 15 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 5 produktów marki Colgate.

    Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
    do zębów medium

    Cena: 3,46 zł

    PLN
    1
    30
    Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
    do zębów soft

    Cena: 3,46 zł

    PLN
    1
    32
    Colgate szczoteczka do zębów Colgate szczoteczka do zębów
    Classic Twarda 1 szt.

    Cena: 3,46 zł

    PLN
    1
    12
    Colgate Szczoteczka do zębów Colgate Szczoteczka do zębów
    Zig Zag medium 1 szt.

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    23
    Colgate Szczoteczka do zębów Colgate Szczoteczka do zębów
    Zig Zag soft 1 szt.

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    22
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5