Colgate Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębów

Colgate 10x DŁUŻSZE UCZUCIE ŚWIEŻOŚCI w porównaniu ze zwykłą pastą z fluorem. Smak mocnej mięty.
Colgate Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębówColgate Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębów
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

89,90 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718951313576

8718951313576

Cena: 8,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębów firmy Colgate.

Jak powstał produkt Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębów firmy Colgate - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, PEG-12, Cellulose Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Menthol, Limonene, CI 42090, CI 77891. Zawiera: Fluorek Sodu (1450 ppm F-)

Producent marki Colgate opisuje Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębów tak:

10x DŁUŻSZE UCZUCIE ŚWIEŻOŚCI w porównaniu ze zwykłą pastą z fluorem. Smak mocnej mięty.
Cechy:10x DŁUŻSZE UCZUCIE ŚWIEŻOŚCI w porównaniu ze zwykłą pastą z fluorem, Pomaga zachować biel zębów, Pomaga walczyć z próchnicą, Smak mocnej mięty
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 7 lat.
Marka:Colgate
Rodzaj opakowania:Tuba
Adres producenta:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa
Adres zwrotny:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

inne produkty w kategorii mycie zębów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Colgate Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębów do kategorii mycie zębów.

Dabur Pasta do zębów Dabur Pasta do zębów
przeciwpróchnicza z goździkiem 100 ml
251,60zł/l

Cena: 25,16 zł

PLN
1
1
Sylveco Naturalna pasta do zębów Sylveco Naturalna pasta do zębów
Data przydatności
2027-07-30
Lacalut aktiv Pasta do zębów Lacalut aktiv Pasta do zębów
Data przydatności
2029-04-30
Blend-a-med Arctic Fresh Pasta Blend-a-med Arctic Fresh Pasta
do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
18
Blend-a-med Extreme Mint Kiss Blend-a-med Extreme Mint Kiss
Pasta do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
15
Blend-a-med Cool Water Pasta Blend-a-med Cool Water Pasta
do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
11
Blend-a-med Classic Fresh Pasta Blend-a-med Classic Fresh Pasta
do zębów 75 ml
98,13zł/l

Cena: 7,36 zł

PLN
1
16
Ziaja Sensitiv pasta do zębów Ziaja Sensitiv pasta do zębów
zmniejszająca nadwrażliwość 75 ml
134,93zł/l

Cena: 10,12 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-04-30

inne produkty marki Colgate

Poznaj produkty marki Colgate - w aktualnej ofercie mamy 5 produktów Colgate.

Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
do zębów medium

Cena: 3,46 zł

PLN
1
30
Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
do zębów soft

Cena: 3,46 zł

PLN
1
32
Colgate szczoteczka do zębów Colgate szczoteczka do zębów
Classic Twarda 1 szt.

Cena: 3,46 zł

PLN
1
12
Colgate Szczoteczka do zębów Colgate Szczoteczka do zębów
Zig Zag medium 1 szt.

Cena: 3,44 zł

PLN
1
23
Colgate Szczoteczka do zębów Colgate Szczoteczka do zębów
Zig Zag soft 1 szt.

Cena: 3,44 zł

PLN
1
22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5