Colgate Advanced white Pasta do zębów

Colgate
52Colgate Advanced white Pasta do zębów
Colgate Advanced White z aktywnymi mikrokryształkami czyszczącymi delikatnie poleruje i skutecznie wybiela zęby, a jej działanie zostało potwierdzone klinicznie. - Delikatnie poleruje szkliwo; - Odświeża oddech; - Pomaga walczyć z próchnicą.
Colgate Advanced white Pasta do zębówColgate Advanced white Pasta do zębów
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

89,90 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718951314238

8718951314238

Cena: 8,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Advanced white Pasta do zębów firmy Colgate.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Advanced white Pasta do zębów marki Colgate:

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-12, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Xanthan Gum, Potassium Hydroxide, Cellulose Gum, Tetrasodium Pyrophosphate, Phosphoric Acid, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Benzyl Alcohol, Limonene, CI 74160.

Producent marki Colgate opisuje Advanced white Pasta do zębów tak:

Colgate Advanced White z aktywnymi mikrokryształkami czyszczącymi delikatnie poleruje i skutecznie wybiela zęby, a jej działanie zostało potwierdzone klinicznie. - Delikatnie poleruje szkliwo; - Odświeża oddech; - Pomaga walczyć z próchnicą.
Cechy:Naturalnie bielsze zęby, Przywraca naturalną biel już w 10 dni, Odświeża oddech, Pomaga walczyć z próchnicą, Usuwa przebarwienia powierzchniowe, Delikatnie poleruje szkliwo, Z aktywnymi mikrokryształkami czyszczącymi, Skutecznie wybiela zęby
Marka:Colgate
Przygotowanie i stosowanie:Bezpieczna dla szkliwa, odpowiednia do codziennego stosowania
Rodzaj opakowania:Tuba
Adres producenta:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa
Adres zwrotny:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Advanced white Pasta do zębów firmy Colgate? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii mycie zębów

    Colgate Advanced white Pasta do zębów w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mycie zębów. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 43 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Dabur Pasta do zębów Dabur Pasta do zębów
    przeciwpróchnicza z goździkiem 100 ml
    251,60zł/l

    Cena: 25,16 zł

    PLN
    1
    1
    Sylveco Naturalna pasta do zębów Sylveco Naturalna pasta do zębów
    Data przydatności
    2027-07-30
    Lacalut aktiv Pasta do zębów Lacalut aktiv Pasta do zębów
    Data przydatności
    2029-04-30
    Blend-a-med Arctic Fresh Pasta Blend-a-med Arctic Fresh Pasta
    do zębów 75 ml
    98,27zł/l

    Cena: 7,37 zł

    PLN
    1
    18
    Blend-a-med Extreme Mint Kiss Blend-a-med Extreme Mint Kiss
    Pasta do zębów 75 ml
    98,27zł/l

    Cena: 7,37 zł

    PLN
    1
    15
    Blend-a-med Cool Water Pasta Blend-a-med Cool Water Pasta
    do zębów 75 ml
    98,27zł/l

    Cena: 7,37 zł

    PLN
    1
    11
    Blend-a-med Classic Fresh Pasta Blend-a-med Classic Fresh Pasta
    do zębów 75 ml
    98,13zł/l

    Cena: 7,36 zł

    PLN
    1
    16
    Ziaja Sensitiv pasta do zębów Ziaja Sensitiv pasta do zębów
    zmniejszająca nadwrażliwość 75 ml
    134,93zł/l

    Cena: 10,12 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-04-30

    inne produkty marki Colgate

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Colgate, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
    do zębów medium

    Cena: 3,46 zł

    PLN
    1
    30
    Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
    do zębów soft

    Cena: 3,46 zł

    PLN
    1
    32
    Colgate szczoteczka do zębów Colgate szczoteczka do zębów
    Classic Twarda 1 szt.

    Cena: 3,46 zł

    PLN
    1
    12
    Colgate Szczoteczka do zębów Colgate Szczoteczka do zębów
    Zig Zag medium 1 szt.

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    23
    Colgate Szczoteczka do zębów Colgate Szczoteczka do zębów
    Zig Zag soft 1 szt.

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    22
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5