Cirio Passata Przecier pomidorowy

Czy warto kupić produkt Passata Przecier pomidorowy marki Cirio?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Passata Przecier pomidorowy marki Cirio:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość średnia na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 147 kJ |
| Wartość energetyczna | 35 kcal |
| Tłuszcz | 0,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,0 g |
| Węglowodany | 6,3 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 1,1 g |
| Białko | 1,2 g |
| Sól | 0,35 g |
Producent marki Cirio opisuje Passata Przecier pomidorowy tak:
inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cirio Passata Przecier pomidorowy do kategorii koncentraty i przeciery.
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Podravka_Przecier_pomidorowy/32482.htmlCena: 5,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_przecier_pomidorowy/38132.htmlpomidory pokrojone w kostkę* (95%), koncentrat pomidorowy*, bazylia* (1%), sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 14,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Sos_pomidorowy_z_bazylia_BIO/46624.htmlCena: 13,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Pulpa_pomidorowa_BIO/46625.htmlCena: 5,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_Przecier_pomidorowy_pikantny/58669.htmlCena: 5,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_Przecier_pomidorowy_z_polskimi_ziolami/61725.htmlCena: 8,39 zł
PLN https://dodomku.pl/La_Bio_Idea_Sos_pomidorowy_passata_BIO/82814.html2027-09-16
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Podravka_przecier_pomidorowy_z_ziolami_srodziemnomorskimi/86846.html






Koszyk z zakupami