Cykoria Zupa Fasolowa

Czy warto kupić produkt Zupa fasolowa w proszku marki Cykoria?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Cykoria:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 122 kJ/29 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Błonnik | <0,5 g |
| Białko | 1,4 g |
| Sól | 0,67 g |
| Opakowanie wystarcza do przygotowania 2 sugerowanych porcji produktu. | |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal). |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Cykoria opisuje Zupa fasolowa w proszku tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Zupa fasolowa w proszku firmy Cykoria. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant
Cykoria Zupa Fasolowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii w proszku - zupki, dania instant. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 101 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
suszone warzywa 35,0 % (pomidor 32,7 %, por*, cebula*, czosnek*), mąka pszenna*, cukier*, sól, skrobia kukurydziana*, ekstrakt drożdży, tłuszcz drobiowy*, aromaty (z selerem),(...)
Cena: 3,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_Nasza_specjalnosc_Zupa_pomidorowa/41743.htmlmąka pszenna, skrobia ziemniaczana, proszek pomidorowy 16 % (pomidory, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu), sól, cukier, koncentrat o smaku mięsa wołowego 5 % (mal(...)
Cena: 2,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Zupa_Ogonowa/48122.htmlMąka żytnia 57%, mleko odtłuszczone w proszku, sól, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; warzywa suszone 2,3% (czosnek 1,5%, cebula 0,8%), wzmacniacz smaku: glutamini(...)
Cena: 2,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Zurek_Kujawski/131274.html2027-03-30
cukier, maltodekstryna, sok z czerwonego buraka w proszku (16 %), sól jodowana, skrobia, tłuszcz palmowy, fruktoza, czosnek (2 %), ekstrakt drożdżowy, kwas: kwas cytrynowy, só(...)
Cena: 1,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Knorr_Goracy_Kubek_zupa_w_proszku_barszcz_czerwony/19193.htmlgroch (59 %), grzanki (9,9 %) [pieczywo (mąka PSZENNA, sól, drożdże, olej rzepakowy), tłuszcz palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu)], sól jodowana, skrobia, syrop (...)
Cena: 1,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Knorr_Goracy_kubek_zupa_w_proszku_grochowa_z_grzankami/19196.htmlkoncentrat pomidorowy (27 %), makaron (24 %) (mąka PSZENNA semolina, sól), skrobia, sól jodowana, cukier, ekstrakt drożdżowy, białko serwatkowe (z MLEKA), maltodekstryna, tłus(...)
Cena: 1,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Knorr_Goracy_Kubek_zupa_w_proszku_pomidorowa_z_makaronem/19199.htmlnudle (92,8 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany (...)
Cena: 2,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Vifon_zupa_blyskawiczna_w_proszku_kaczka_lagodna/19216.htmlnudle (93,1 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany (...)
Cena: 2,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Vifon_zupa_blyskawiczna_w_proszku_krewetkowa_tajska_ostra/19218.htmlPoznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 136 produktów Cykoria.
Cena: 0,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_cukier_wanilinowy/29682.htmlCena: 1,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_kwas_cytrynowy_spozywczy/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
Cena: 2,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Barszcz_czerwony_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
Cena: 2,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Bulion_warzywny_6_kostek/48000.htmlCena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Cykorianka_Kawa_Zbozowa_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
Cena: 5,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Krem_do_tortow_o_smaku_truskawkowym/48016.html






Koszyk z zakupami