ChaiKola Gazowany napój z naturalny ekstraktem herbaty

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 154 kJ / 36 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 8,7 g |
| w tym cukry | 8,5 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,03 g |
woda, cukier, dwutlenek węgla, ekstrakt yerba mate (0,32 %), ekstrakt czarnej herbaty (0,24 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalne aromaty
Cena: 4,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Chaimate_Orange_Napoj_gazowany_z_naturalnym_ekstraktem_herbaty_i_naturalnymi_aromatami/121145.html2026-12-30
napar z herbaty* (woda, herbata czarna*, herbata zielona*, cukier trzcinowy*, płatki dębu), zagęszczony sok jabłkowy* (20 %), naturalny aromat z kwiatów czarnego bzu*, żywe ku(...)
Cena: 34,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Kombucha_By_Laurent_Kombucha_szampanska_na_platkach_debu_o_smaku_kwiatow_czarnego_bzu_BIO/120219.html2026-12-11
woda, herbata czarna*, herbata zielona*, cukier trzcinowy*, zagęszczony sok jabłkowy* 20 %, naturalny aromat z kwiatów czarnego bzu, naturalny aromat winogrona, żywe kultury k(...)
Cena: 34,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Kombucha_By_Laurent_Kombucha_fermentowana_na_buku_o_smaku_kwiatow_czarnego_bzu_BIO/120220.html2026-12-22
napar z herbaty* (woda, herbata czarna*, herbata zielona*, cukier trzcinowy*, płatki dębu), zagęszczony sok jabłkowy* (20 %), naturalny aromat białych winogron*, żywe kultury (...)
Cena: 34,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Kombucha_By_Laurent_Kombucha_szampanska_na_platkach_debu_o_smaku_bialych_winogron_BIO/120221.html2027-01-07






Koszyk z zakupami