Cenos fasola biała drobna

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Fasola biała drobna firmy Cenos.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1203 kJ |
| wartość energetyczna | 288 kcal |
| tłuszcz | 1,6 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,2 g |
| węglowodany | 61,6 g |
| w tym cukry | 2,7 g |
| błonnik | 15,7 g |
| białko | 21,4 g |
| sól | <0,01 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Producent marki Cenos opisuje Fasola biała drobna tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Fasola biała drobna marki Cenos? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cenos fasola biała drobna do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby.
Cena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 12,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Tyczny/29751.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 7,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Karlowy/32662.htmlCena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Soczewica_zielona_BIO/34188.htmlCena: 9,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Ciecierzyca_bezglutenowa_BIO/34189.htmlCena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Fasolka_biala_Jas_BIO/39564.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Cenos, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 6,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Cenos_kasza_gryczana_biala_4x100g/49244.html






Koszyk z zakupami