Inka Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem

Inka
55
Polecam! Cena jak w każdym innym sklepie, ale smaków dużo więcej Inka Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem
53Inka Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem
Idealna dla całej rodziny Pyszny karmelowy smak od rana do nocy
Inka Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelemInka Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-07-08

pojemność

cena za kilogram

51,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901154042746

5901154042746

Cena: 10,31 zł

Kup 6 szt. po 10.15 zł/szt
10.31 PLN 2028-07-08 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem marki Inka?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem marki Inka:

rozpuszczalna kawa zbożowa 68 % [zboża 93 % (jęczmień, żyto), cykoria], cukier, karmel (cukier karmelizowany) 2 %, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu instant
wartość energetyczna 1546 kJ / 365 kcal
tłuszcz 0,2 g
w tym kwasy nasycone 0,2 g
węglowodany 84 g
w tym cukry 34 g
błonnik 8,8 g
białko 2,7 g
sól 0,14 g
* RWS-referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)
200 g Inki karmelowej to około 50 porcji.

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera

Producent marki Inka opisuje Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem tak:

Idealna dla całej rodziny Pyszny karmelowy smak od rana do nocy
Cechy:naturalnie smaczna
Marka:Inka
Przechowywanie:Szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przyrządzenia: 1. Wsyp do kubka 2 łyżeczki Inki (4 g). 2. Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą lub mlekiem (200 ml). Wymieszaj!
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:GRANA sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
Adres zwrotny:GRANA sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem firmy Inka. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Kkz , 2021-10-12 14:03:17Polecam! Cena jak w każdym innym sklepie, ale smaków dużo więcej



inne produkty w kategorii kawa zbożowa

Wyrób firmy Inka o nazwie Karmelowa rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem został przypisany do kategorii kawa zbożowa. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 200 g
51,75zł/kg

Cena: 10,35 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-03-04
P R Z E C E N A -25%
Delecta Kawa zbożowa Kujawianka Delecta Kawa zbożowa Kujawianka
200 g
14,95zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-30
Inka Mleczna Inka Mleczna
napój na bazie kawy zbożowej z mlekiem 200 g
51,55zł/kg

Cena: 10,31 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-02-19
Inka kawa zbożowa kokosowa Inka kawa zbożowa kokosowa
200 g
51,55zł/kg

Cena: 10,31 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-02-14
Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 150 g
39,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-08-07
Delecta Kujawianka kawa zbożowa Delecta Kujawianka kawa zbożowa
500 g
12,76zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
Alce Nero kawa zbożowa instant Alce Nero kawa zbożowa instant
BIO 125 g
145,76zł/kg

Cena: 18,22 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2029-04-17
Inka Magne Inka Magne
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w magnez 100 g
103,70zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-08-06

inne produkty marki Inka

Firma Inka prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 września 2008 - aktualnie dostępnych jest 24 produktów marki Inka.

Inka Błonnik Inka Błonnik
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w błonnik 100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-04-22
Inka Wapń i witaminy Inka Wapń i witaminy
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
93,60zł/kg

Cena: 9,36 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-06-02
Inka Owsiane Inka Owsiane
Napój owsiany z wapniem i witaminami bez laktozy 1 litr
8,00zł/l

Cena: 8 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-08-05
Inka Sojowe Inka Sojowe
Napój sojowy z wapniem i witaminami bez laktozy 1 litr

Cena: 8,70 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-04-28
Inka Czekoladowa Inka Czekoladowa
rozpuszczalna kawa zbożowa z czekoladą 200 g
58,65zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-08-17
Inka Bio Klasyczna Inka Bio Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
122,20zł/kg

Cena: 12,22 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-22
Inka Bio Cykoria Inka Bio Cykoria
rozpuszczalna 100 g
157,50zł/kg

Cena: 15,75 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-07-08
Inka Bezglutenowa Inka Bezglutenowa
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
122,20zł/kg

Cena: 12,22 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5