Inka kawa zbożowa kokosowa

Inka
Inka kawa zbożowa kokosowaInka kawa zbożowa kokosowa
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-14

pojemność

cena za kilogram

51,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901154049646

5901154049646

Cena: 10,31 zł

10.31 PLN 2028-02-14 NewCondition

Zainteresował Cię produkt kawa zbożowa kokosowa marki Inka?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Inka:

zboża 62 % (jęczmień, żyto), cukier, cykoria, ekstrakt z kokosa 3,6 %, aromat, maltodekstryna z tapioki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu instant
wartość energetyczna1599 kJ / 378 kcal
tłuszcz2,2 g
w tym kwasy nasycone1,7 g
węglowodany82 g
w tym cukry34 g
błonnik8,3 g
białko2,9 g
sól0,19 g
* RWS-referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
200 g Inki kokosowej to około 50 porcji.

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera

Producent marki Inka opisuje kawa zbożowa kokosowa tak:

kokosowa, naturalnie smaczna, idealna dla całej rodziny, od rana do nocy, pyszny kokosowy smak
Marka:Inka
Przechowywanie:Szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przyrządzenia: 1. Wsyp do kubka 2 łyżeczki Inki (4 g). 2. Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą (200 ml). Wymieszaj!
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:Grana Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
Adres zwrotny:Grana Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina

inne produkty w kategorii kawa zbożowa

Wyrób firmy Inka o nazwie kawa zbożowa kokosowa został przypisany do kategorii kawa zbożowa. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 200 g
51,75zł/kg

Cena: 10,35 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-03-04
P R Z E C E N A -25%
Delecta Kawa zbożowa Kujawianka Delecta Kawa zbożowa Kujawianka
200 g
14,95zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-30
Inka Karmelowa Inka Karmelowa
rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem 200 g
51,55zł/kg

Cena: 10,31 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-07-08
Inka Mleczna Inka Mleczna
napój na bazie kawy zbożowej z mlekiem 200 g
51,55zł/kg

Cena: 10,31 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-02-19
Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 150 g
39,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-08-07
Delecta Kujawianka kawa zbożowa Delecta Kujawianka kawa zbożowa
500 g
12,76zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
Alce Nero kawa zbożowa instant Alce Nero kawa zbożowa instant
BIO 125 g
145,76zł/kg

Cena: 18,22 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2029-04-17
Inka Magne Inka Magne
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w magnez 100 g
103,70zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-08-06

inne produkty marki Inka

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Inka, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Inka Błonnik Inka Błonnik
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w błonnik 100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-04-22
Inka Wapń i witaminy Inka Wapń i witaminy
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
93,60zł/kg

Cena: 9,36 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-06-02
Inka Owsiane Inka Owsiane
Napój owsiany z wapniem i witaminami bez laktozy 1 litr
8,00zł/l

Cena: 8 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-08-05
Inka Sojowe Inka Sojowe
Napój sojowy z wapniem i witaminami bez laktozy 1 litr

Cena: 8,70 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-04-28
Inka Czekoladowa Inka Czekoladowa
rozpuszczalna kawa zbożowa z czekoladą 200 g
58,65zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-08-17
Inka Bio Klasyczna Inka Bio Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
122,20zł/kg

Cena: 12,22 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-22
Inka Bio Cykoria Inka Bio Cykoria
rozpuszczalna 100 g
157,50zł/kg

Cena: 15,75 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-07-08
Inka Bezglutenowa Inka Bezglutenowa
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
122,20zł/kg

Cena: 12,22 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5