Botwina ekologiczna Bio Planet

Bio Planet
Botwina ekologiczna Bio PlanetBotwina ekologiczna Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

26,64 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983784685

5902983784685

Cena: 6,66 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
6.66 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Botwina ekologiczna firmy Bio Planet.

inne produkty w kategorii warzywa świeże

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Botwina ekologiczna został przypisany do kategorii warzywa świeże. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Pieczarki brązowe ekologiczne Bio Pieczarki brązowe ekologiczne Bio
BIO
Pieczarki brązowe ekologiczne Bio Pieczarki brązowe ekologiczne Bio
Planet 250 g
50,12zł/kg

Cena: 12,53 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Pomidory koktajlowe mix ekologiczne Pomidory koktajlowe mix ekologiczne
BIO
Pomidory koktajlowe mix ekologiczne Pomidory koktajlowe mix ekologiczne
Bio Planet 250 g
47,36zł/kg

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Papryka czerwona Papryka czerwona
900g
9,86zł / kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Kalafior Kalafior
1 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
43
Dostawa z 2026-09-23
Czosnek polski główka Czosnek polski główka
1 szt.

Cena: 3,65 zł

PLN
1
14
Dostawa z 2026-09-28
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
BIO
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Planet 0.492 g
10,80zł/kg

Cena: 11,14 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa
Ogórek długi ekologiczny Bio Planet Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
BIO
Ogórek długi ekologiczny Bio Planet Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
1 szt.

Cena: 7,26 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa

inne produkty marki Bio Planet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5