Bosphaera Krem do rąk i stóp regenerująco-zmiękczający

Bosphaera

Wyjątkowo skuteczny krem do rąk i stóp Bosphaera przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i rogowacenie, w szczególności takich partii ciała, jak: dłonie, łokcie, stopy.

Dzięki wysokiej jakości, naturalnym składnikom aktywnym, doskonale zmiękcza skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Wzbogacony o mocznik, zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka, łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie.

Bosphaera Krem do rąk i stóp regenerująco-zmiękczającyBosphaera Krem do rąk i stóp regenerująco-zmiękczający
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-19

pojemność

cena za kilogram

336,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175901705

5903175901705

Cena: 33,67 zł

33.67 PLN 2028-06-19 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Krem do rąk i stóp regenerująco-zmiękczający marki Bosphaera?

Producent marki Bosphaera opisuje Krem do rąk i stóp regenerująco-zmiękczający tak:

Wyjątkowo skuteczny krem do rąk i stóp Bosphaera przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i rogowacenie, w szczególności takich partii ciała, jak: dłonie, łokcie, stopy.

Dzięki wysokiej jakości, naturalnym składnikom aktywnym, doskonale zmiękcza skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Wzbogacony o mocznik, zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka, łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie.


inne produkty w kategorii dłonie i stopy

Bosphaera Krem do rąk i stóp regenerująco-zmiękczający w sklepie dodomku.pl należy do kategorii dłonie i stopy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 12 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Ziaja Antyperspirant BLOKER do stóp Ziaja Antyperspirant BLOKER do stóp
przeciwpotny neutralizujący 100 ml
156,10zł/l

Cena: 15,61 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja kozie mleko krem do rąk Ziaja kozie mleko krem do rąk
i paznokci skóra sucha, skłonna do zmarszczek 80 ml
134,38zł/l

Cena: 10,75 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-01-31
Tesori Włoski krem do rąk Tesori Włoski krem do rąk
75 ml
108,67zł/l

Cena: 8,15 zł

PLN
1
1
Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Żel do mycia rąk
tamaryndowiec z zieloną pomarańczą 270 ml
30,52zł/l

Cena: 8,24 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-09-30
Ziaja Krem do stóp zmiękczający z Ziaja Krem do stóp zmiękczający z
kompleksem AHA 60 ml
174,17zł/l

Cena: 10,45 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-12-30

inne produkty marki Bosphaera

Poznaj produkty marki Bosphaera - w aktualnej ofercie mamy 22 produktów Bosphaera.

Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
jagody i figi 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-12
Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy
50 g
845,80zł/kg

Cena: 42,29 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-20
Bosphaera Aksamitny krem pod oczy Bosphaera Aksamitny krem pod oczy
20 g
3 084,50zł/kg

Cena: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Masło do ciała Bosphaera Masło do ciała
nawilżająco-regenerujące, czarna orchidea 200 g
232,40zł/kg

Cena: 46,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-24
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
fioletowe peonie 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-08
Bosphaera Pasta do mycia twarzy Bosphaera Pasta do mycia twarzy
oczyszczająco-peelingująca 100 g
387,00zł/kg

Cena: 38,70 zł

PLN
1
1
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
grejpfrut i papaja 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5