Bosphaera Masło do ciała nawilżająco-regenerujące, biała herbata z lotosem

Bosphaera

Jeśli masz wrażenie, że zwykle balsamy do ciała nie radzą sobie z Twoją przesuszoną skórą, koniecznie wypróbuj masło do ciała Bosphaera. Przyjemny efekt nawilżenia poczujesz już od pierwszej chwili. Masło jest też prawdziwą kopalnią cennych dla skóry substancji, których działanie jest wielokierunkowe.
Nawilżające i głęboko regenerujące masło do ciała idealnie sprawdzi się do każdego rodzaju skóry. Oparte jest na bazie maseł – kakaowego i shea. Lekka konsystencja musu sprawia, że bardzo szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i dogłębnie nawilżoną, bez uczucia tłustości. Olej ze słodkich migdałów i pestek winogron wygładza, nawilża i odżywia skórę. Hydrolat z oczaru wirginijskiego ma silne działanie „anti-aging”. Wosk pszczeli dodatkowo chroni skórę przed utratą wilgoci i działaniem czynników zewnętrznych.

Bosphaera Masło do ciała  nawilżająco-regenerujące, biała herbata z lotosemBosphaera Masło do ciała  nawilżająco-regenerujące, biała herbata z lotosem
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

216,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900685

5903175900685

Cena: 43,32 zł

Produkt chwilowo niedostępny
43.32 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Masło do ciała nawilżająco-regenerujące, biała herbata z lotosem marki Bosphaera?

Producent marki Bosphaera opisuje Masło do ciała nawilżająco-regenerujące, biała herbata z lotosem tak:

Jeśli masz wrażenie, że zwykle balsamy do ciała nie radzą sobie z Twoją przesuszoną skórą, koniecznie wypróbuj masło do ciała Bosphaera. Przyjemny efekt nawilżenia poczujesz już od pierwszej chwili. Masło jest też prawdziwą kopalnią cennych dla skóry substancji, których działanie jest wielokierunkowe.
Nawilżające i głęboko regenerujące masło do ciała idealnie sprawdzi się do każdego rodzaju skóry. Oparte jest na bazie maseł – kakaowego i shea. Lekka konsystencja musu sprawia, że bardzo szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i dogłębnie nawilżoną, bez uczucia tłustości. Olej ze słodkich migdałów i pestek winogron wygładza, nawilża i odżywia skórę. Hydrolat z oczaru wirginijskiego ma silne działanie „anti-aging”. Wosk pszczeli dodatkowo chroni skórę przed utratą wilgoci i działaniem czynników zewnętrznych.


inne produkty w kategorii ciało

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bosphaera Masło do ciała nawilżająco-regenerujące, biała herbata z lotosem do kategorii ciało.

Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Masło do ciała Bosphaera Masło do ciała
nawilżająco-regenerujące, czarna orchidea 200 g
232,40zł/kg

Cena: 46,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-24
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
jagody i figi 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-12
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
fioletowe peonie 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-08
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
grejpfrut i papaja 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-28
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Bosphaera

Firma Bosphaera prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 16 lutego 2024 - aktualnie dostępnych jest 22 produktów marki Bosphaera.

Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
336,70zł/kg

Cena: 33,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-19
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy
50 g
845,80zł/kg

Cena: 42,29 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-20
Bosphaera Aksamitny krem pod oczy Bosphaera Aksamitny krem pod oczy
20 g
3 084,50zł/kg

Cena: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Pasta do mycia twarzy Bosphaera Pasta do mycia twarzy
oczyszczająco-peelingująca 100 g
387,00zł/kg

Cena: 38,70 zł

PLN
1
1
Bosphaera Olej ryżowy Bosphaera Olej ryżowy
50 ml
334,40zł/l

Cena: 16,72 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka czerwona Bosphaera Glinka czerwona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Glinka zielona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5