Bosphaera Babeczka do kąpieli kwiat lotosu

Bosphaera

Gorąca kąpiel to prawdziwa symfonia dla zmysłów. Uczucie relaksującego ciepła, zmysłowy zapach i widok płomyka świecy palącego się w półmroku. Czy można rozkoszować się taką chwilą jeszcze mocniej? Tak, dzięki niepowtarzalnym babeczkom do kąpieli Bosphaera.

Babeczka do kąpieli to niepowtarzalne źródło dobroczynnych olejów i maseł, a także idealny sposób na odprężającą kąpiel po ciężkim dniu. Jej subtelny i bogaty aromat będzie prawdziwą pieszczotą dla zmysłów. Przeznaczona jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

  • Olej z pestek winogron i kokosowy pielęgnują skórę oraz dbają o jej kondycję.
  • Oliwa z oliwek nawilża, wygładza, zmiękcza, a także koi skórę.
  • Masło shea regeneruje i odżywia skórę suchą oraz poprawia jej elastyczność.
  • Masło kakaowe natłuszcza i regeneruje skórę nadając jej połysk i gładkość.

Po przyjemnej, aromatycznej kąpieli rozkoszuj się cudownie nawilżoną, odżywioną i miękką skórą.

Bosphaera Babeczka do kąpieli  kwiat lotosuBosphaera Babeczka do kąpieli  kwiat lotosu
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

148,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900203

5903175900203

Cena: 14,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.82 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Babeczka do kąpieli kwiat lotosu firmy Bosphaera?

Producent marki Bosphaera opisuje Babeczka do kąpieli kwiat lotosu tak:

Gorąca kąpiel to prawdziwa symfonia dla zmysłów. Uczucie relaksującego ciepła, zmysłowy zapach i widok płomyka świecy palącego się w półmroku. Czy można rozkoszować się taką chwilą jeszcze mocniej? Tak, dzięki niepowtarzalnym babeczkom do kąpieli Bosphaera.

Babeczka do kąpieli to niepowtarzalne źródło dobroczynnych olejów i maseł, a także idealny sposób na odprężającą kąpiel po ciężkim dniu. Jej subtelny i bogaty aromat będzie prawdziwą pieszczotą dla zmysłów. Przeznaczona jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

  • Olej z pestek winogron i kokosowy pielęgnują skórę oraz dbają o jej kondycję.
  • Oliwa z oliwek nawilża, wygładza, zmiękcza, a także koi skórę.
  • Masło shea regeneruje i odżywia skórę suchą oraz poprawia jej elastyczność.
  • Masło kakaowe natłuszcza i regeneruje skórę nadając jej połysk i gładkość.

Po przyjemnej, aromatycznej kąpieli rozkoszuj się cudownie nawilżoną, odżywioną i miękką skórą.


inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Bosphaera Babeczka do kąpieli kwiat lotosu w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kąpiel i pod prysznic. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
Ginkgo 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
Fa Men żel do ciała i włosów Fa Men żel do ciała i włosów
Attraction force 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Żel pod prysznic Magic Oil Fa Żel pod prysznic Magic Oil
Pink Jasmine 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4

inne produkty marki Bosphaera

Czy znasz już markę Bosphaera? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bosphaera od 16 lutego 2024.

Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
jagody i figi 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-12
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
336,70zł/kg

Cena: 33,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-19
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy
50 g
845,80zł/kg

Cena: 42,29 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-20
Bosphaera Aksamitny krem pod oczy Bosphaera Aksamitny krem pod oczy
20 g
3 084,50zł/kg

Cena: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Masło do ciała Bosphaera Masło do ciała
nawilżająco-regenerujące, czarna orchidea 200 g
232,40zł/kg

Cena: 46,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-24
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
fioletowe peonie 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-08
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5