Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy

Bosphaera

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.

Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowyBosphaera Krem przeciwzmarszczkowy
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-05-20

pojemność

cena za kilogram

845,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900760

5903175900760

Cena: 42,29 zł

42.29 PLN 2028-05-20 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Krem przeciwzmarszczkowy firmy Bosphaera?

Producent marki Bosphaera opisuje Krem przeciwzmarszczkowy tak:

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.


inne produkty w kategorii twarz

Produkt Krem przeciwzmarszczkowy firmy Bosphaera znajduje się w kategorii twarz, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu twarz:

Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Ziaja Krem naturalny oliwkowy Ziaja Krem naturalny oliwkowy
do Twarzy cera sucha, normalna 50 ml
153,20zł/l

Cena: 7,66 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2028-02-28
Ziaja Krem oliwkowy + UV Ziaja Krem oliwkowy + UV
cera sucha i normalna 50 ml
145,40zł/l

Cena: 7,27 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-30
Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Kozie mleko krem 1
nawilżający cera sucha skłonna do zmarszczek 50 ml
263,80zł/l

Cena: 13,19 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2029-02-28
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30

inne produkty marki Bosphaera

Czy znasz już markę Bosphaera? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bosphaera od 16 lutego 2024.

Bosphaera Aksamitny krem pod oczy Bosphaera Aksamitny krem pod oczy
20 g
3 084,50zł/kg

Cena: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
jagody i figi 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-12
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
336,70zł/kg

Cena: 33,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-19
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Bosphaera Masło do ciała Bosphaera Masło do ciała
nawilżająco-regenerujące, czarna orchidea 200 g
232,40zł/kg

Cena: 46,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-24
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
fioletowe peonie 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-08
Bosphaera Pasta do mycia twarzy Bosphaera Pasta do mycia twarzy
oczyszczająco-peelingująca 100 g
387,00zł/kg

Cena: 38,70 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5