Borówki ekologiczne Bio Planet

Bio Planet
54Borówki ekologiczne Bio Planet
Borówki ekologiczne Bio PlanetBorówki ekologiczne Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

57,08 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664396

5907814664396

Cena: 14,27 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
14.27 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Borówki ekologiczne firmy Bio Planet.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Borówki ekologiczne firmy Bio Planet. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii owoce świeże

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Borówki ekologiczne Bio Planet do kategorii owoce świeże.

    Awokado Hass Awokado Hass
    1 szt.

    Cena: 3,46 zł

    PLN
    1
    17
    Dostawa z 2026-09-23
    Mango ekologiczne Bio Planet Mango ekologiczne Bio Planet
    BIO
    Mango ekologiczne Bio Planet Mango ekologiczne Bio Planet
    1 szt.

    Cena: 8,56 zł

    PLN
    1
    1
    Wczorajsza dostawa
    Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
    BIO
    Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
    0.925 g
    11,23zł/kg

    Cena: 19,76 zł

    PLN
    1
    1
    Wczorajsza dostawa
    Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
    BIO
    Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
    Bio Planet 0.895 g
    15,47zł/kg

    Cena: 10,95 zł

    PLN
    1
    1
    Wczorajsza dostawa
    Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
    BIO
    Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
    0.488 g
    9,23zł/kg

    Cena: 12,60 zł

    PLN
    1
    3
    Wczorajsza dostawa
    Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
    BIO
    Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
    0.562 g
    13,59zł/kg

    Cena: 13,02 zł

    PLN
    1
    1
    Wczorajsza dostawa
    Limonki ekologiczne Bio Planet Limonki ekologiczne Bio Planet
    0.220 g
    41,17zł/kg

    Cena: 6,18 zł

    PLN
    1
    2
    Wczorajsza dostawa
    Arbuz ekologiczny Bio Planet Arbuz ekologiczny Bio Planet
    1.120 g
    9 160,00zł/kg

    Cena: 9,16 zł

    PLN
    1
    2
    Wczorajsza dostawa

    inne produkty marki Bio Planet

    Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

    Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
    150 g
    89,73zł/kg

    Cena: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-28
    Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
    100 g
    109,90zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-05
    Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
    100 g
    135,00zł/kg

    Cena: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-03
    Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
    150 g
    169,27zł/kg

    Cena: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-04-28
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 200 g
    52,65zł/kg

    Cena: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
    trzcinowym BIO 100 g
    123,30zł/kg

    Cena: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-01-04
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Cena: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-31
    Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
    pełnoziarnisty BIO 500 g
    23,78zł/kg

    Cena: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-24
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5