Bonduelle Czerwona fasola ugotowana na parze

Bonduelle
51Bonduelle Czerwona fasola ugotowana na parze
Bonduelle Czerwona fasola ugotowana na parzeBonduelle Czerwona fasola ugotowana na parze
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

31,50 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681012583

3083681012583

Cena: 5,04 zł

5.04 PLN 2028-11-30 NewCondition
Bonduelle Czerwona fasola ugotowana Bonduelle Czerwona fasola ugotowana
na parze 160 g
30,56zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-31

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Czerwona fasola. Produkt sterylizowany firmy Bonduelle?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bonduelle Czerwona fasola ugotowana na parze? Sprawdź listę składników:

czerwona fasola, woda, sól, substancja wiążąca: chlorek wapnia
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna486 kJ / 116 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany15,2 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik8,5 g
Białko8,3 g
Sól0,51 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Bonduelle opisuje Czerwona fasola. Produkt sterylizowany tak:

chrupka i pożywna*, źródło białka 8,3 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
Marka:Bonduelle
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Czerwona fasola. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Puszka
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Czerwona fasola. Produkt sterylizowany marki Bonduelle? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bonduelle Czerwona fasola ugotowana na parze do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

    Bonduelle Porcja na raz czerwona Bonduelle Porcja na raz czerwona
    fasola 2x80g 160 g
    47,38zł/kg

    Cena: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2028-11-30
    Bonduelle Porcja na raz cieciorka Bonduelle Porcja na raz cieciorka
    2x80g 160 g
    47,38zł/kg

    Cena: 7,58 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-11-30
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    Bonduelle fasolka cięta zielona Bonduelle fasolka cięta zielona
    425 ml
    16,47zł/l

    Cena: 7 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle czerwona fasola Bonduelle czerwona fasola
    z kukurydzą po meksykańsku 425 ml
    21,18zł/l

    Cena: 9 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-11-30
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-26
    Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2030-04-30

    inne produkty marki Bonduelle

    Poznaj produkty marki Bonduelle - w aktualnej ofercie mamy 24 produktów Bonduelle.

    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-30
    Bonduelle kiełki fasoli Mung Bonduelle kiełki fasoli Mung
    Data przyd. 2027-12-31
    Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
    340 ml
    15,41zł/l

    Cena: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle groszek konserwowy Bonduelle groszek konserwowy
    212 ml
    21,37zł/l

    Cena: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Bonduelle kukurydza konserwowa Bonduelle kukurydza konserwowa
    170 ml
    26,53zł/l

    Cena: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    Data przyd. 2029-08-31
    Bonduelle kukurydza złocista Bonduelle kukurydza złocista
    Bonduelki 170 g
    28,41zł/kg

    Cena: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2028-08-31
    Bonduelle Kukurydza Złocista Bonduelle Kukurydza Złocista
    z Groszkiem 340 g
    25,59zł/kg

    Cena: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle Leczo Pieczarkowe Bonduelle Leczo Pieczarkowe
    Pikantne 800 ml
    19,64zł/l

    Cena: 15,71 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-10-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5