Bonduelle Porcja na raz cieciorka 2x80g

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Cieciorka. Produkt sterylizowany marki Bonduelle?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Cieciorka. Produkt sterylizowany marki Bonduelle:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 507 KJ / 121 kcal |
| Tłuszcz | 2,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 15 g |
| w tym cukry | <0,1 g |
| Błonnik | 7,7 g |
| Białko | 6,4 g |
| Sól | 0,48 g |
| Kwas foliowy (%RWS**) | 87,8 μg (44 %) |
| **RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Bonduelle opisuje Cieciorka. Produkt sterylizowany tak:
inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone
Wyrób firmy Bonduelle o nazwie Cieciorka. Produkt sterylizowany został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 7,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_Porcja_na_raz_czerwona_fasola_2x80g/96956.html2027-11-30
Cena: 5,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_Groszek_konserwowy_Tradycyjny/18532.htmlCena: 10,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_Mloda_Marchewka_Extra_Drobna/18550.htmlburaki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
Cena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_buraczki_wiorki/18551.htmlwoda, czerwona fasola 36%, koncentrat pomidorowy 7%, cukier, olej słonecznikowy, sól, cebula suszona, skrobia kukurydziana modyfikowana, czosnek, przyprawy 0,3%, mieszanka zió(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_fasolka_konserwowa_czerwona_w_sosie_ceyenne/20290.htmlburaki ćwikłowe (68 %), cebula, olej rzepakowy, cukier, woda, ocet spirytusowy, sól, skrobia modyfikowana kukurydziana - substancja zagęszczająca, pieprz czarny mielony
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Provitus_Buraczki_zasmazane_babcine/20293.htmlCena: 11,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_Premium_mini_kolby_kukurydzy/20294.html2028-02-11
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bonduelle? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 7,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_fasolka_cieta_zielona/22510.htmlwoda, fasola biała 36 %, koncentrat pomidorowy 7 %, cukier, sól, skrobia kukurydziana, suszona cebula, papryka, chili, oregano, pieprz biały, rozmaryn, tymianek, bazylia, liść(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_fasolka_konserwowa_biala_w_sosie_pomidorowym/22516.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_Kukurydza_zlocista/22525.htmlwoda, czerwona fasola 28%, kukurydza 14%, koncentrat pomidorowy 6%, cukier, olej słonecznikowy, sól, cebula suszona, skrobia kukurydziana modyfikowana, czosnek, przyprawy 0,3%(...)
Cena: 9 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_czerwona_fasola_z_kukurydza_po_meksykansku/22526.htmlCena: 4,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_groszek_konserwowy/22528.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_kukurydza_konserwowa/26375.htmlpieczarki 59%, woda, ocet spirytusowy 6,5% (SIARCZYNY), cukier, sól, warzywa i przyprawy suszone (marchew 0,2%, cebula 0,2%, GORCZYCA 0,2%, pieprz czarny 0,05%), regulator kw(...)
Cena: 21,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_pieczarki_marynowane_tradycyjne/29194.htmlCena: 4,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_kukurydza_zlocista_Bonduelki/31519.html2028-08-31






Koszyk z zakupami