Bob Snail Ślimak Bob Przecier banan-czarna porzeczka

Bob Snail
Bob Snail Ślimak Bob Przecier  banan-czarna porzeczkaBob Snail Ślimak Bob Przecier  banan-czarna porzeczka
masa netto

masa netto

120 g

pojemność

cena za kilogram

26,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4820219346371

4820219346371

Cena: 3,15 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.15 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ślimak Bob Przecier banan-czarna porzeczka firmy Bob Snail?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ślimak Bob Przecier banan-czarna porzeczka marki Bob Snail:

Przecier z bananów 83%, przecier z czarnej porzeczki 17%. Bez dodatku cukrów.


inne produkty w kategorii musy

Bob Snail Ślimak Bob Przecier banan-czarna porzeczka w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 30 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
jabłko 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Kubuś mus 100% z owoców jabłko Kubuś mus 100% z owoców jabłko
banana 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-28
Alce Nero krem z kasztanów Alce Nero krem z kasztanów
jadalnych BIO 270 g
84,52zł/kg

Cena: 22,82 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-02-24
Alce Nero mus morelowy BIO Alce Nero mus morelowy BIO
270 g
81,44zł/kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-05-20
Alce Nero Mus truskawkowy BIO Alce Nero Mus truskawkowy BIO
270 g
88,85zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-02-18
Alce Nero Mus figowo-cytrynowy BIO Alce Nero Mus figowo-cytrynowy BIO
270 g
80,33zł/kg

Cena: 21,69 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-26
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
marchew mango jabłko 100 g
22,10zł/kg

Cena: 2,21 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-01-19

inne produkty marki Bob Snail

Firma Bob Snail prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 17 lipca 2023 - aktualnie dostępnych jest 5 produktów marki Bob Snail.

Bob Snail Ślimak bob Przekąski Bob Snail Ślimak bob Przekąski
owocowe mango 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-06-14
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-malinowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-08-07
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-gruszkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-04-27
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-truskawkowe 30 g
149,33zł/kg

Cena: 4,48 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-07
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-04-09
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5