Bispol Aura Home Care Dyfuzor zapachowy orientalna noc

Bispol Unikatowa kompozycja zapachowa zamknięta w szklanej buteleczce. Jej dopełnienie stanowią rattanowe patyczki. Wybierz aromat idealny dla siebie.
Bispol Aura Home Care Dyfuzor  zapachowy orientalna nocBispol Aura Home Care Dyfuzor  zapachowy orientalna noc
pojemność netto

pojemność netto

45 ml

pojemność

cena za litr

226,67 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906927035598

5906927035598

Cena: 10,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.20 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Aura Home Care Dyfuzor zapachowy orientalna noc firmy Bispol.

Producent marki Bispol opisuje Aura Home Care Dyfuzor zapachowy orientalna noc tak:

Unikatowa kompozycja zapachowa zamknięta w szklanej buteleczce. Jej dopełnienie stanowią rattanowe patyczki. Wybierz aromat idealny dla siebie.

inne produkty w kategorii odświeżacze powietrza

Produkt Aura Home Care Dyfuzor zapachowy orientalna noc firmy Bispol znajduje się w kategorii odświeżacze powietrza, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu odświeżacze powietrza:

Brise odświeżacz w sprayu citrus Brise odświeżacz w sprayu citrus
300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
konwalia 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
japoński ogród 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise odświeżacz powietrza Brise odświeżacz powietrza
w aerozolu Drzewo sandałowe z Bali i Jaśmin 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Max Wkład Air Wick Freshmatic Max Wkład
do odświeżacza powietrza białe kwiaty 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2
Glade by brise automatic spray Glade by brise automatic spray
zapas drzewo sandałowe z bali i jaśmin 269 ml
77,47zł/l

Cena: 20,84 zł

PLN
1
4
Glade by brise automatic spray Glade by brise automatic spray
zapas japoński ogród 269 ml
77,47zł/l

Cena: 20,84 zł

PLN
1
4

inne produkty marki Bispol

Poznaj produkty marki Bispol - w aktualnej ofercie mamy 2 produktów Bispol.

Bispol Aura Citronella Świeca Bispol Aura Citronella Świeca
zawierająca olejki eteryczne 40 h palenia 1 szt.

Cena: 10,45 zł

PLN
1
15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5