Bio Planet Kasza kuskus razowy BIO

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Kuskus razowy bio firmy Bio Planet.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Planet:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Energia | 1485 kJ / 351 kcal |
| Tłuszcz | 2,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 66 g |
| w tym cukry | 1,9 g |
| Błonnik | 8,8 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Bio Planet opisuje Kuskus razowy bio tak:
inne produkty w kategorii kasza
Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Kuskus razowy bio został przypisany do kategorii kasza. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 7,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kuskus_perlowy/78566.html2027-08-28
Cena: 5,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_manna/26410.htmlCena: 6,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_gryczana_prazona_4x100g/26423.htmlinne produkty marki Bio Planet
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Planet, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 10,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_nerkowca_BIO/34143.htmlCena: 13,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Figi_suszone_BIO/34144.htmlCena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_BIO/34145.htmlCena: 11,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_migdalowe_BIO/34146.htmlCena: 25,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_brazylijskie_BIO/34147.htmlCena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34148.htmlsuszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/34149.html






Koszyk z zakupami