Bio Planet Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO

Bio Planet
51Bio Planet Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO

Chrupiące frytki jabłkowe to wyśmienita przekąska. Polecamy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Bio Planet Frytki jabłkowe bezglutenowe BIOBio Planet Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-12

pojemność

cena za kilogram

129,90 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900362054

5903900362054

Cena: 12,99 zł

12.99 PLN 2028-02-12 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO firmy Bio Planet.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Planet:

ekologiczne suszone jabłka 100%


Wartość energetyczna - 1516 kJ / 359 kcal
Tłuszcz - 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 79 g
w tym cukry - 68 g
Błonnik - 15 g
Białko - 2,0 g
Sól - 0,02 g


Producent marki Bio Planet opisuje Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO tak:

Chrupiące frytki jabłkowe to wyśmienita przekąska. Polecamy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO firmy Bio Planet? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii owoce suszone

    Produkt Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO firmy Bio Planet znajduje się w kategorii owoce suszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce suszone:

    Bio Planet Krążki jabłka suszone Bio Planet Krążki jabłka suszone
    BIO 100 g
    158,40zł/kg

    Cena: 15,84 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-02-16
    Bio Planet chipsy jabłkowe BIO Bio Planet chipsy jabłkowe BIO
    100 g
    109,90zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-09-26
    Bakalland daktyle drylowane Bakalland daktyle drylowane
    Data przyd. 2027-10-30
    Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
    trzcinowym BIO 100 g
    123,30zł/kg

    Cena: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-01-04
    Bio Planet Imbir kandyzowany BIO Bio Planet Imbir kandyzowany BIO
    100 g
    72,90zł/kg

    Cena: 7,29 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-01-24
    Bio Planet Jagody goji suszone BIO Bio Planet Jagody goji suszone BIO
    100 g
    105,90zł/kg

    Cena: 10,59 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-07-04
    Bio Planet Krążki ananasa suszone Bio Planet Krążki ananasa suszone
    BIO 100 g
    146,70zł/kg

    Cena: 14,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-10-02
    Bio Planet Jagody inkaskie suszone Bio Planet Jagody inkaskie suszone
    BIO 100 g
    123,30zł/kg

    Cena: 12,33 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-07-26

    inne produkty marki Bio Planet

    Firma Bio Planet prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 6 marca 2012 - aktualnie dostępnych jest 266 produktów marki Bio Planet.

    Bio Planet Frytki jabłkowe Bio Planet Frytki jabłkowe
    bezglutenowe BIO 300 g
    96,63zł/kg

    Cena: 28,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-10-07
    Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
    150 g
    89,73zł/kg

    Cena: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-28
    Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
    100 g
    109,90zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-05
    Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
    100 g
    135,00zł/kg

    Cena: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-03
    Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
    150 g
    169,27zł/kg

    Cena: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-04-28
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 200 g
    52,65zł/kg

    Cena: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Cena: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-31
    Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
    pełnoziarnisty BIO 500 g
    23,78zł/kg

    Cena: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-24
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5