Bio Planet Figi suszone BIO

Bio Planet

Ekologiczne figi mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Świetnie nadają się do dosładzania dżemów owocowych. Polecamy jako dodatek do porannej owsianki, ciast, deserów. Na suszonych figach może występować biały nalot. Jest to zjawisko naturalne, związane z wytrącaniem się fruktozy, które nie wpływa na jakość produktu.

Bio Planet Figi suszone BIOBio Planet Figi suszone BIO
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-28

pojemność

cena za kilogram

86,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660336

5907814660336

Cena: 86,20 zł

86.20 PLN 2027-11-28 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Figi suszone BIO marki Bio Planet?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Figi suszone BIO marki Bio Planet:

figi suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1086 kJ / 257 kcal
Tłuszcz - 0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 54 g
w tym cukry - 48 g
Białko - 3,3 g
Sól - 0,03 g


Producent marki Bio Planet opisuje Figi suszone BIO tak:

Ekologiczne figi mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Świetnie nadają się do dosładzania dżemów owocowych. Polecamy jako dodatek do porannej owsianki, ciast, deserów. Na suszonych figach może występować biały nalot. Jest to zjawisko naturalne, związane z wytrącaniem się fruktozy, które nie wpływa na jakość produktu.


inne produkty w kategorii owoce suszone

Bio Planet Figi suszone BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii owoce suszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 98 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 1 kg

Cena: 41,20 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet Daktyle bez pestek Bio Planet Daktyle bez pestek
suszone bezglutenowe BIO 1 kg

Cena: 32,74 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Bio Planet Śliwki kalifornijskie Bio Planet Śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 1 kg

Cena: 77,51 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-16
Bio Planet jagody goji suszone BIO Bio Planet jagody goji suszone BIO
1 kg

Cena: 76,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-10
Bio Planet Morwa biała suszona Bio Planet Morwa biała suszona
BIO 1 kg

Cena: 94,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-06
Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
400 g
89,98zł/kg

Cena: 35,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-28
Florpak Figa suszona Florpak Figa suszona
250 g
43,96zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2026-11-30

inne produkty marki Bio Planet

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Planet, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Bio Planet śliwki kalifornijskie Bio Planet śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 400 g
85,53zł/kg

Cena: 34,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5