Bio Planet Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO

Bio Planet

Ekologiczna suszona żurawina polecana do zaparzania w formie herbatki. Może stanowić również samodzielną przekąskę oraz dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów, składnik sosów i potraw mięsnych.

Bio Planet Żurawina suszona cięta niesłodzona BIOBio Planet Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-23

pojemność

cena za kilogram

158,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900365802

5903900365802

Cena: 15,84 zł

15.84 PLN 2027-08-23 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO firmy Bio Planet.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Planet:

żurawina* suszona cięta (69%), rozpuszczalny błonnik z tapioki* (24%), substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna*, olej słonecznikowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna 1004 kJ / 424 kcal
Tłuszcz - 1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 32 g
w tym cukry - 4,3 g
Błonnik - 51 g
Białko - 0,6 g
Sól - 0,01 g


Producent marki Bio Planet opisuje Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO tak:

Ekologiczna suszona żurawina polecana do zaparzania w formie herbatki. Może stanowić również samodzielną przekąskę oraz dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów, składnik sosów i potraw mięsnych.


inne produkty w kategorii owoce suszone

Produkt Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO firmy Bio Planet znajduje się w kategorii owoce suszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce suszone:

Bakalland daktyle drylowane Bakalland daktyle drylowane
Data przyd. 2027-10-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Imbir kandyzowany BIO Bio Planet Imbir kandyzowany BIO
100 g
72,90zł/kg

Cena: 7,29 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-24
Bio Planet Krążki jabłka suszone Bio Planet Krążki jabłka suszone
BIO 100 g
158,40zł/kg

Cena: 15,84 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-16
Bio Planet Jagody goji suszone BIO Bio Planet Jagody goji suszone BIO
100 g
105,90zł/kg

Cena: 10,59 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-07-04
Bio Planet Krążki ananasa suszone Bio Planet Krążki ananasa suszone
BIO 100 g
146,70zł/kg

Cena: 14,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-02
Bio Planet Jagody inkaskie suszone Bio Planet Jagody inkaskie suszone
BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-26
Bakalland Żurawina suszona Bakalland Żurawina suszona
100 g
58,20zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-30

inne produkty marki Bio Planet

Poznaj produkty marki Bio Planet - w aktualnej ofercie mamy 266 produktów Bio Planet.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Bio Planet śliwki kalifornijskie Bio Planet śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 400 g
85,53zł/kg

Cena: 34,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5