Bio Gargano Pinsa Classica BIO

Bio Gargano – prawdziwa włoska pinsa w wersji BIO. Odkryj smak Apulii w najczystszej postaci. Pinsa Classica Bio Gargano powstaje z ekologicznych składników najwyższej jakości, na naturalnym zakwasie i z długą fermentacją, która zapewnia jej lekkość, chrupkość i wyjątkową strawność. To harmonijne połączenie tradycyjnej włoskiej receptury z certyfikowanymi produktami BIO.
Bio Gargano Pinsa Classica BIOBio Gargano Pinsa Classica BIO
BIO
masa netto

masa netto

230 g

pojemność

cena za kilogram

65,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

724133017536

Cena: 14,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
14.99 PLN NewCondition
Mąka PSZENNA*65 %, woda, naturalny zakwas PSZENNY* 13 % (mąka PSZENNA* , woda), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia* 3,2 %, sól. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość odżywcza 1121 kJ/ 268 kcal Tłuszcz 3.5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.6 g Węglowodany 51.5 g w tym cukry 1.4 g Błonnik 2.1 g Białko 7.7 g Sól 1.3 g
Bio Gargano – prawdziwa włoska pinsa w wersji BIO. Odkryj smak Apulii w najczystszej postaci. Pinsa Classica Bio Gargano powstaje z ekologicznych składników najwyższej jakości, na naturalnym zakwasie i z długą fermentacją, która zapewnia jej lekkość, chrupkość i wyjątkową strawność. To harmonijne połączenie tradycyjnej włoskiej receptury z certyfikowanymi produktami BIO.
P R Z E C E N A -10%
Mestemacher La Pinsa pieczywo Mestemacher La Pinsa pieczywo
pszenne z oliwą z oliwek do odpieku na 230 g
58,65zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-12
Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Tortilla wraps BIO
Data przyd. 2026-12-14
Amaizin Tortilla wraps z otrębami Amaizin Tortilla wraps z otrębami
źródło błonnika pokarmowego BIO 240 g
53,08zł/kg

Cena: 12,74 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-29
La Bio Idea Tortilla orkiszowa La Bio Idea Tortilla orkiszowa
piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

Cena: 16,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-22
Plony Zbóż Tortilla pszenna Plony Zbóż Tortilla pszenna
Data przydatności
2027-01-22
Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista
312 g
20,06zł/kg

Cena: 6,26 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5