Big Nature Olej z czarnuszki tłoczony na zimno

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Olej z czarnuszki tłoczony na zimno firmy Big Nature.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Olej z czarnuszki tłoczony na zimno marki Big Nature:
| Wartości odżywcze (%) | Wartości odżywcze na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3760 kJ/900 kcal |
| Tłuszcz | 99,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 20,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 62,6 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Producent marki Big Nature opisuje Olej z czarnuszki tłoczony na zimno tak:
inne produkty w kategorii olej, oliwa
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Big Nature Olej z czarnuszki tłoczony na zimno do kategorii olej, oliwa.
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_czosnkiem/41277.html2027-04-15
Cena: 6,94 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_bazylia/41278_2411056_694.html2026-06-06
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,4%), pomidory (1,3%), czosnek (0,5%), bazylia (0,1%), sól, oregano, ekstrakt czosnku, aromaty naturalne
Cena: 9,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_pomidorami_czosnkiem_i_bazylia/41280.html2027-08-04
Cena: 24,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Oleofarm_Olej_sezamowy/43788_2381679_2421.htmlCena: 22,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Oleofarm_olej_lniany_tloczony_na_zimno/43855.htmlCena: 28,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Oliwa_z_oliwek_extra_virgin_dla_dzieci_BIO/50848.htmlinne produkty marki Big Nature
Firma Big Nature prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 31 października 2023 - aktualnie dostępnych jest 31 produktów marki Big Nature.
Cena: 3,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Kolendra_mielona/112027.html2026-09-29
Cena: 6,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Lisc_laurowy_mielony/112028.htmlCena: 24,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Erytrytol/112030.html2028-07-18
Cena: 5,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Kurkuma_mielona/112031.html2027-12-14
Cena: 4,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Czosnek_mielony/112032.html2027-07-11
Orzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.
Cena: 8,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Mieszanka_studencka/112034.html2027-03-31
Cena: 8,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Sliwka_suszona/112035.html2027-01-31






Koszyk z zakupami