Big Nature Bio Olej Omega 3-6-9 tłoczony na zimno

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Bio olej omega 3-6-9 tłoczony na zimno marki Big Nature?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Bio olej omega 3-6-9 tłoczony na zimno marki Big Nature:
| Wartości odżywcze (%) | Wartości odżywcze na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3760 kJ/900 kcal |
| Tłuszcz | 100 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 41 g |
| w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 49 g |
| Omega 3 (kwas linolenowy) | 16 % |
| Omega 6 (kwas linolowy) | 36 % |
| Omega-9 (kwas oleinowy) | 39 % |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Producent marki Big Nature opisuje Bio olej omega 3-6-9 tłoczony na zimno tak:
inne produkty w kategorii olej, oliwa
Big Nature Bio Olej Omega 3-6-9 tłoczony na zimno w sklepie dodomku.pl należy do kategorii olej, oliwa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 62 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_czosnkiem/41277.html2027-04-15
Cena: 6,94 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_bazylia/41278_2411056_694.html2026-06-06
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,4%), pomidory (1,3%), czosnek (0,5%), bazylia (0,1%), sól, oregano, ekstrakt czosnku, aromaty naturalne
Cena: 9,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_pomidorami_czosnkiem_i_bazylia/41280.html2027-08-04
Cena: 24,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Oleofarm_Olej_sezamowy/43788_2381679_2421.htmlCena: 22,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Oleofarm_olej_lniany_tloczony_na_zimno/43855.htmlCena: 28,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Oliwa_z_oliwek_extra_virgin_dla_dzieci_BIO/50848.htmlinne produkty marki Big Nature
Poznaj produkty marki Big Nature - w aktualnej ofercie mamy 29 produktów Big Nature.
Cena: 3,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Kolendra_mielona/112027.html2026-09-29
Cena: 6,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Lisc_laurowy_mielony/112028.htmlCena: 5,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Kurkuma_mielona/112031.html2027-12-14
Cena: 4,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Czosnek_mielony/112032.html2027-07-11
Orzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.
Cena: 8,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Mieszanka_studencka/112034.html2027-03-31
Cena: 8,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Sliwka_suszona/112035.html2027-01-31
Cena: 8,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Sol_himalajska_rozowa_drobna/112037.html






Koszyk z zakupami