Big Nature Mieszanka studencka

Big Nature

Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.

Big Nature Mieszanka studenckaBig Nature Mieszanka studencka
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

43,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351622882

5903351622882

Cena: 8,64 zł

8.64 PLN 2027-03-31 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Mieszanka studencka marki Big Nature?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Mieszanka studencka marki Big Nature:

Orzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.


Producent marki Big Nature opisuje Mieszanka studencka tak:

Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.


inne produkty w kategorii owoce suszone

Produkt Mieszanka studencka firmy Big Nature znajduje się w kategorii owoce suszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce suszone:

Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet Śliwki kalifornijskie Bio Planet Śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 200 g
93,75zł/kg

Cena: 18,75 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-08-03
Bio Planet Wiórki kokosowe Bio Planet Wiórki kokosowe
bezglutenowe BIO 200 g
56,00zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-07-06
Florpak Mieszanka Florpak Mieszanka
Żurawinowo - orzechowa 200 g
50,65zł/kg

Cena: 10,13 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-03-31
Bakalland masa makowa Bakalland masa makowa
Data przyd. 2028-01-30
Bio Planet Mieszanka studencka Bio Planet Mieszanka studencka
z żurawiną BIO 150 g
99,93zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-26
Bakalland daktyle drylowane Bakalland daktyle drylowane
Data przyd. 2027-10-30
Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28

inne produkty marki Big Nature

Poznaj produkty marki Big Nature - w aktualnej ofercie mamy 17 produktów Big Nature.

Big Nature Erytrytol Big Nature Erytrytol
1 kg

Cena: 25,34 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2029-02-06
Big Nature Kozieradka mielona Big Nature Kozieradka mielona
100 g
43,80zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Big Nature Sól himalajska różowa Big Nature Sól himalajska różowa
drobna 1.1 kg
8,17zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2030-05-31
Big Nature Żurawina suszona cięta Big Nature Żurawina suszona cięta
150 g
57,20zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-17
Big Nature Bio Olej konopny Big Nature Bio Olej konopny
tłoczony na zimno 250 ml
103,96zł/l

Cena: 25,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Big Nature Bio Olej z awokado Big Nature Bio Olej z awokado
extra virgin 250 ml
130,20zł/l

Cena: 32,55 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Big Nature Bio Syrop z agawy Big Nature Bio Syrop z agawy
salmeana premium 340 g
41,15zł/kg

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-03
Big Nature Olej ze słodkich Big Nature Olej ze słodkich
migdałów tłoczony na zimno 250 ml
82,08zł/l

Cena: 20,52 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5