Bielmar Śniadaniowa margaryna o zmniejszonej zawartości tłuszczu

Bielmar
46Bielmar Śniadaniowa margaryna o zmniejszonej zawartości tłuszczu
Do smarowania pieczywa.
Bielmar Śniadaniowa margaryna   o zmniejszonej zawartości tłuszczuBielmar Śniadaniowa margaryna   o zmniejszonej zawartości tłuszczu
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

14,07 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900229000667

5900229000667

Cena: 6,33 zł

6.33 PLN 2027-02-28 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Margaryna o zmniejszonej zawartości tłuszczu (60 %) firmy Bielmar.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Margaryna o zmniejszonej zawartości tłuszczu (60 %) marki Bielmar:

oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy w zmiennych proporcjach), woda, tłuszcz palmowy, mleko ukwaszone, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym, lecytyny słonecznikowe), sól (0,24 %), aromaty, barwnik (karoteny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witaminy (A i D), Zawartość tłuszczu: 60 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna2223 kJ / 541 kcal
Tłuszcz60 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16 g
Węglowodany0,1 g
w tym cukry0,1 g
Białko0,1 g
Sól0,24 g
Witamina A 600 µg (75 %*)
Witamina D 5,0 µg (100 %*)
Witamina E 12 mg (100 %*)
Kwas alfa-linolenowy (omega-3) 3 g
*- % dziennej referencyjnej wartości spożycia (dla osób dorosłych)

Mleko : Zawiera

Producent marki Bielmar opisuje Margaryna o zmniejszonej zawartości tłuszczu (60 %) tak:

Do smarowania pieczywa.
Cechy:Polski producent, bez konserwantów, źródło omega 3, wysoka zawartość witamin A, D, E
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Margaryna o zmniejszonej zawartości tłuszczu (60 %)
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze: +4 °C do +10 °C.
Rodzaj opakowania:Kubek
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Margaryna o zmniejszonej zawartości tłuszczu (60 %) firmy Bielmar? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    inne produkty w kategorii margaryna

    Wyrób firmy Bielmar o nazwie Margaryna o zmniejszonej zawartości tłuszczu (60 %) został przypisany do kategorii margaryna. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Smakowita Eksta margaryna Smakowita Eksta margaryna
    śmietankowy smak 450 g
    12,96zł/kg

    Cena: 5,83 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2026-12-08
    Smakowita margaryna z masłem Smakowita margaryna z masłem
    450 g
    12,51zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2026-11-15
    Smakowita Ekstra margaryna lekko Smakowita Ekstra margaryna lekko
    solona 450 g
    13,31zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-11-03
    Smakowita Margaryna o smaku Smakowita Margaryna o smaku
    swojskiego masełka 450 g
    12,58zł/kg

    Cena: 5,66 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-11-14
    Bielmar Śniadaniowa margaryna Bielmar Śniadaniowa margaryna
    maślany smak 450 g
    13,31zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-03-13
    Bielmar Śniadaniowa margaryna Bielmar Śniadaniowa margaryna
    o smaku śmietankowego masła 450 g
    14,07zł/kg

    Cena: 6,33 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-12-22

    inne produkty marki Bielmar

    Poznaj produkty marki Bielmar - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów Bielmar.

    Bielmar Margaryna Palma Bielmar Margaryna Palma
    Data przyd. 2027-02-21
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5