Biały Jeleń hipoalergiczny żel pod prysznic Kozie mleko

Biały jeleń Biały Jeleń żel pod prysznic z ekstraktem z koziego mleka Działanie - delikatnie oczyszcza nie podrażniając skóry Substancje pielęgnujące - naturalne kozie mleko - zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry, dzięki czemu odzyskuje ona elastyczność oraz jedwabistą gładkość - specjalistyczna formuła działająca jak naturalny dezodorant - hamuje rozwój bakterii Właściwości - przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do atopii
Biały Jeleń hipoalergiczny żel pod prysznic Kozie mlekoBiały Jeleń hipoalergiczny żel pod prysznic Kozie mleko
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

33,72 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133010127

5900133010127

Cena: 8,43 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.43 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt hipoalergiczny żel pod prysznic Kozie mleko marki Biały jeleń?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Biały jeleń:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Propylene Glycol, Caprae Lac Extract, C12-13 Alkyl Lactate, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Parfum

Producent marki Biały jeleń opisuje hipoalergiczny żel pod prysznic Kozie mleko tak:

Biały Jeleń żel pod prysznic z ekstraktem z koziego mleka Działanie - delikatnie oczyszcza nie podrażniając skóry Substancje pielęgnujące - naturalne kozie mleko - zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry, dzięki czemu odzyskuje ona elastyczność oraz jedwabistą gładkość - specjalistyczna formuła działająca jak naturalny dezodorant - hamuje rozwój bakterii Właściwości - przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do atopii
Cechy:codzienna pielęgnacja, przebadany w kierunku atopii
Marka:Biały Jeleń
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia Niewielką ilość żelu wmasować w wilgotną skórę, dokładnie spłukać. Do użytku zewnętrznego.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Biały Jeleń hipoalergiczny żel pod prysznic Kozie mleko w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kąpiel i pod prysznic. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
Ginkgo 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
Fa Men żel do ciała i włosów Fa Men żel do ciała i włosów
Attraction force 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Żel pod prysznic Magic Oil Fa Żel pod prysznic Magic Oil
Pink Jasmine 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4

inne produkty marki Biały jeleń

Firma Biały jeleń prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 lipca 2010 - aktualnie dostępnych jest 1 produktów marki Biały jeleń.

Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
naturalne hipoalergiczne 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
59
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5