Biały Jeleń Żel do mycia twarzy aloes i ogórek

Biały jeleń Biały Jeleń żel do mycia twarzy z ekstraktem z aloesu i ogórka Działanie - delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia - nie wysusza skóry - przeznaczony do codziennego oczyszczania - dodatkowo odświeża skórę i wygładza naskórek - polecany dla skóry normalnej, mieszanej i wrażliwej Substancje pielęgnujące - ekstrakty z aloesu i ogórka - formuła pielęgnująca z alantoiną i pantenolem - kompozycja równoważąca z ksylitolu i lakitolu Właściwości - receptura przebadana dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do atopii
Biały Jeleń Żel do mycia twarzy  aloes i ogórekBiały Jeleń Żel do mycia twarzy  aloes i ogórek
pojemność netto

pojemność netto

265 ml

pojemność

cena za litr

34,42 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133017553

5900133017553

Cena: 9,12 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.12 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Żel do mycia twarzy aloes i ogórek firmy Biały jeleń.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Biały Jeleń Żel do mycia twarzy aloes i ogórek? Sprawdź listę składników:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Glycerin, Lactitol, Xylitol, Allantoin, Panthenol, Sorbitol, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Cucumis Sativus Extract, Tetrasodium EDTA, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 19140 CI, 42090

Producent marki Biały jeleń opisuje Żel do mycia twarzy aloes i ogórek tak:

Biały Jeleń żel do mycia twarzy z ekstraktem z aloesu i ogórka Działanie - delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia - nie wysusza skóry - przeznaczony do codziennego oczyszczania - dodatkowo odświeża skórę i wygładza naskórek - polecany dla skóry normalnej, mieszanej i wrażliwej Substancje pielęgnujące - ekstrakty z aloesu i ogórka - formuła pielęgnująca z alantoiną i pantenolem - kompozycja równoważąca z ksylitolu i lakitolu Właściwości - receptura przebadana dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do atopii
Cechy:codzienna pielęgnacja, przebadany w kierunku atopii
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Chronić przed dziećmi.
Marka:Biały Jeleń
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia Na zwilżoną skórę twarzy i szyi nanieść niewielką ilość żelu, delikatnie rozmasować i spłukać wodą.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii twarz

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Biały Jeleń Żel do mycia twarzy aloes i ogórek do kategorii twarz.

Ziaja Witamina C.B3 niacynamid Ziaja Witamina C.B3 niacynamid
Żel oczyszczający do twarzy na co dzień 190 ml
66,47zł/l

Cena: 12,63 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-04-30
Ziaja Żel pod oczy i na powieki Ziaja Żel pod oczy i na powieki
szałwiowy 15 ml
522,00zł/l

Cena: 7,83 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
100 szt.

Cena: 2,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-11-30
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31

inne produkty marki Biały jeleń

Firma Biały jeleń prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 lipca 2010 - aktualnie dostępnych jest 1 produktów marki Biały jeleń.

Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
naturalne hipoalergiczne 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
59
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5