Biały Jeleń Żel do higieny intymnej z bławatkiem

Biały jeleń
51Biały Jeleń Żel do higieny intymnej z bławatkiem
Biały Jeleń żel do higieny intymnej z ekstraktem z chabra bławatka Działanie - korzystnie wpływa na błony śluzowe - koi i regeneruje naskórek - łagodzi ewentualne podrażnienia okolic intymnych - zapewnia uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień - posiada pH przyjazne dla skóry Substancje pielęgnujące: - ekstrakt z chabra bławatka - alantoina - pantenol - kwas mlekowy Właściwości - polecany do codziennej higieny i pielęgnacji miejsc intymnych - przebadany dermatologicznie wśród osób ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii
Biały Jeleń Żel do higieny intymnej z bławatkiemBiały Jeleń Żel do higieny intymnej z bławatkiem
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

26,62 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133004379

5900133004379

Cena: 13,31 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.31 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Żel do higieny intymnej z bławatkiem marki Biały jeleń?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Żel do higieny intymnej z bławatkiem marki Biały jeleń:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Cocamidopropyl Betaine, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, C12-13 Alkyl Lactate, Allantoin, Panthenol, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Tetrasodium EDTA, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Parfum, CI 42090

Producent marki Biały jeleń opisuje Żel do higieny intymnej z bławatkiem tak:

Biały Jeleń żel do higieny intymnej z ekstraktem z chabra bławatka Działanie - korzystnie wpływa na błony śluzowe - koi i regeneruje naskórek - łagodzi ewentualne podrażnienia okolic intymnych - zapewnia uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień - posiada pH przyjazne dla skóry Substancje pielęgnujące: - ekstrakt z chabra bławatka - alantoina - pantenol - kwas mlekowy Właściwości - polecany do codziennej higieny i pielęgnacji miejsc intymnych - przebadany dermatologicznie wśród osób ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii
Cechy:codzienna pielęgnacja, wspiera śluzówkę, przebadany w kierunku atopii
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Chronić przed dziećmi.
Marka:Biały Jeleń
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia Niewielką ilością żelu umyć intymne części ciała, następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą.
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Żel do higieny intymnej z bławatkiem firmy Biały jeleń. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii higiena intymna

    Wyrób firmy Biały jeleń o nazwie Żel do higieny intymnej z bławatkiem został przypisany do kategorii higiena intymna. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
    intymnej brzoskwinia 500.00 ml
    22,48zł/l

    Cena: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-04-30
    Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
    intymnej z kwasem mlekowym ochronny 500 ml
    27,78zł/l

    Cena: 13,89 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2028-07-30
    Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
    intymnej z kwasem laktobionowym 500 ml
    27,56zł/l

    Cena: 13,78 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2028-08-30
    Organyc naturalny płyn do higieny Organyc naturalny płyn do higieny
    intymnej z rumiankiem 250 ml
    143,96zł/l

    Cena: 35,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-03-30
    Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
    intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
    41,40zł/l

    Cena: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2028-07-30
    Naturella Classic Night Economy Naturella Classic Night Economy
    Zapachowe podpaski higieniczne z kremowym 16 szt.

    Cena: 10,71 zł

    PLN
    1
    5
    Always Classic podpaski Always Classic podpaski
    higieniczne 8 night 8 szt.

    Cena: 6,32 zł

    PLN
    1
    6
    Bocoton Chusteczki do higieny Bocoton Chusteczki do higieny
    intymnej BIO 20 szt.

    Cena: 8,69 zł

    PLN
    1
    3

    inne produkty marki Biały jeleń

    Czy znasz już markę Biały jeleń? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Biały jeleń od 14 lipca 2010.

    Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
    naturalne hipoalergiczne 150 g
    53,27zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    59
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5