Biały Jeleń Hipoalergiczne Mydło w płynie

Biały jeleń Właściwości - specjalnie opracowana formuła przebadana dermatologicznie przez niezależne laboratorium - do codziennej higieny każdego rodzaju skóry, również wrażliwej ze skłonnością do alergii - zawiera naturalne składniki - skutecznie oczyszcza nie wysuszając i nie podrażniając skóry - przyjazne dla środowiska - bezzapachowe
Biały Jeleń Hipoalergiczne Mydło w płynieBiały Jeleń Hipoalergiczne Mydło w płynie
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

22,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133005024

5900133005024

Cena: 11,40 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.40 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Hipoalergiczne Mydło w płynie marki Biały jeleń?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Biały jeleń:

Aqua, Cocamide DEA, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Glycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Piroctone Olamine

Producent marki Biały jeleń opisuje Hipoalergiczne Mydło w płynie tak:

Właściwości - specjalnie opracowana formuła przebadana dermatologicznie przez niezależne laboratorium - do codziennej higieny każdego rodzaju skóry, również wrażliwej ze skłonnością do alergii - zawiera naturalne składniki - skutecznie oczyszcza nie wysuszając i nie podrażniając skóry - przyjazne dla środowiska - bezzapachowe
Cechy:hipoalergiczny, 100-letnia tradycja warzenia mydła, dla każdego rodzaju skóry
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Marka:Biały Jeleń
Przechowywanie:Możliwe różnice konsystencji i koloru są zjawiskiem naturalnym i mogą wynikać ze zmian temperatury otoczenia. Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia Niewielką ilość mydła nanieść na wilgotną skórę, rozmasować, spłukać wodą.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii mydło

Produkt Hipoalergiczne Mydło w płynie firmy Biały jeleń znajduje się w kategorii mydło, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu mydło:

Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
mydło w płynie łagodzące 500 ml
14,44zł/l

Cena: 7,22 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2028-10-30
Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
mydło w płynie nawilżające, len i mleczko ryżowe 500 ml
14,44zł/l

Cena: 7,22 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-11-30
Dove mydło w płynie fresh Dove mydło w płynie fresh
Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
naturalne hipoalergiczne 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
59
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5